Dlaczego Honorata Skarbek zdecydowała się na udział w TzG?

przejdź do komentarzy
honorata skarbek honorata skarbek/Instagram, KAPiF

Zobacz koniecznie!

Młoda piosenkarka, Honorata Skarbek Honey, już za kilka dni zadebiutuje, jako tancerka! Gwiazdka zdecydowała się wziąć udział w telewizyjnym show, jakim jest Taniec z Gwiazdami.

ZOBACZ TEŻ: STYL BLOGERKI MODOWEJ I PIOSENKARKI - HONEY

Bardzo zdziwiła nas jej decyzja, tym bardziej, że wielokrotnie powtarzała ona, że nie weźmie udziału w tego typu programie. Swój wybór uzasadniła fanom na blogu.

Na początku miałam mieszane uczucia, kiedy dostałam tę propozycję. Natomiast one szybko się rozwiały, po rozmowach z uczestnikami z poprzednich edycji. Marzyłam o tym, aby zrobić coś szalonego, czego sama bym się po sobie nie spodziewała, tak samo inni. Wyczekiwałam w swoim życiu na jakieś kolejne wyzwanie, bo wiele razy wspominałam, że nie lubię stać w miejscu, a moje życie jest niekończącą się wędrówką. Teraz będę miała okazję nauczyć się czegoś, z czym nigdy nie miałam styczności, a co za tym idzie przezwyciężyć kolejne swoje słabości - napisała Honey.

W dalszej części narzeka na brak czasu i chwali się tym, że pracuje nad kolejną płytą.

Śmiało mogę powiedzieć, że jeszcze nigdy nie miałam tak mało czasu. Wstaję o godzinie 8:00, zazwyczaj mam wywiad/sesję zdjęciową/spotkanie, od 10:00 do 16:00 trening, a od 18:00 do 00:00 studio nagraniowe, gdzie pracuję nad swoją 3 płytą. Poza tym wszystkim muszę oczywiście prowadzić mieszkanie, sprzątać, prać, robić zakupy, ogarniać swój internetowy biznes, koordynować budowę domu, aktualizować facebooka, instagrama, photobloga, bloga... :) - kontynuuje.

Czekacie na TzG? Będziecie trzymać kciuki za Honey?
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!