Dlaczego Angel Giuffria mówi o sobie, że jest cyborgiem?

przejdź do komentarzy
angel giuffria angel giuffria/Instagram

Poznajcie jej historię!

Z pewnością każda z nas ma czasami gorsze dni, każdej z nas czasami się coś nie udaje i każda z nas od czasu do czasu łapię tak zwaną "załamkę". Jeżeli tylko jesteście zdrowe, macie obydwie ręce i obydwie nogi - pamiętajcie, że to jest najważniejsze. Tak twierdzi Angel Giuffria, dziewczyna, która mówi sama o sobie, że jest... cyborgiem! Jesteście ciekawe dlaczego?

ZOBACZ TEŻ: POPARZONA KWASEM KATIE PIPER: ŁADNA BUZIA NIE WYSTARCZY!

Angel urodziła się bez ręki. Pierwszą protezę dostała, gdy miała zaledwie 4 miesiące. Jest prawdopodobnie najmłodszą osobą, która nosiła protezę. Sama o sobie mówi, że jest cyborgiem.

W ciągu całego swojego życia uzbierała jej się całkiem niezła kolekcja sztucznych rąk. Od jakiegoś czasu jest posiadaczką bionicznej protezy, która odbiera impulsy z mięśni, dzięki czemu może precyzyjnie wykonywać polecenia. "Ręka" wygląda niczym z filmu sciene-fiction i od niedawna dziewczyna zaczęła traktować ją jako swój atut. Warto wspomnieć, że została również twarzą marki, która zajmuje się produkcją tego typu protez.

Angel jest początkującą aktorką i modelką. Trzeba przyznać, że ma niesamowity dystans do siebie, co udowadnia w każdym swoim video. Giuffria nagrywa krótkie filmiki, tzw. vines, w których pokazuje m.in. w jaki sposób nakłada spodnie osoba bez ręki lub dlaczego nie powinno zabierać się protezy na plażę. Ostatnio dzięki jednemu z filmików dostała rolę w filmie Bena Afflecka - The Accountant.

Ogromny plus za dystans do siebie oraz za to, że potrafi korzystać z życia lepiej niż niejedna w pełni sprawna osoba!In honor of me getting my new #bebionic hand this week, here's a special #tbt to me getting my first myoelectric! #amputee #fatbaby #technology

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Angel Giuffria (@aannggeellll)Callback for #1950s thesis film gives me an excuse to try look nice.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Angel Giuffria (@aannggeellll)I'm missing #ampcamp pretty hard today! I can't wait until next year to see all the amazing counselors and campers I met this year. #amputee

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Angel Giuffria (@aannggeellll)#WCW isn't over yet! And mine is @shahol1💗

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Angel Giuffria (@aannggeellll)

Testing out the new DEKA "Luke" arm. Videos will definitely follow.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Angel Giuffria (@aannggeellll)
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!