Depilacja bikini: Jak to robią POLKI, a jak wolą POLACY?

przejdź do komentarzy
depilacja okolic bikini depilacja okolic bikini/www.freedigitalphotos.net

Sondy Zeberki i CKM dają odpowiedzi.

Czy pamiętacie może nasz artykuł na temat upodobań dotyczących depilacji intymnych części ciała? Wtedy mówiliśmy o Brytyjkach, ale przecież ciekawi nas też, jakie zdanie mają Polki i Polacy.

Przy okazji zatem zadałyśmy Wam pytanie, a serwis CKM.pl analogicznie spytał panów o to, jaka intymna fryzura podoba im się najbardziej.

Według Waszych odpowiedzi aż 58% czytelniczek Zeberki depiluje się całkowicie. Drugie miejsce zajmuje fryzura w tzw. paseczek (15%), kolejne odpowiedzi ex aequo delikatne przycinanie i "trójkącik" (10%). Zaledwie 6% pań zdaje się na naturę i nie depiluje swych intymnych części w ogóle, a serduszka nie zaznaczył nikt.

Depilacja bikini: Jak to robią POLKI, a jak wolą POLACY?Jak się to ma wobec oczekiwań panów? Okazuje się, że Polki trafiają w gusta swoich mężczyzn, bo wyniki sondy CKM okazały się podobne.


43% panów odpowiedziało, że najbardziej lubi, gdy kobieta zupełnie pozbywa się owłosienia łonowego.

40% lubi tzw. paseczek, 10% "trójkącik", a 7% mężczyzn chce, by ich partnerka zupełnie zaniechała depilacji. Znaleźli się i amatorzy "serduszka", ale oni stanowią zaledwie 1% odpowiadających.


Tutaj zobaczycie aktualne wyniki sondy.
 


Depilacja bikini: Jak to robią POLKI, a jak wolą POLACY?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!