Daphne Guinness: Ja nie mam stylu!

przejdź do komentarzy
daphne guinness daphne guinness/NARS Cosmetics

I nienawidzi patrzeć na siebie w lustrze - fragment wywiadu z ikoną mody.

Daphne Guinness to postać fascynująca miłośników mody. 42-letnia dziedziczka fortuny Guinnessów jest nieprzewidywalna, a w kwestii stroju spodziewać się po niej można jednego - nie przejdzie się obok niej obojętniej. Guinness jest znaną kolekcjonerką mody haute couture, a jej garderoba jest obiektem pożądania niejednej fashionistki.

Ta niezwykła postać stała się inspiracją dla stworzenia najnowszej kolekcji kosmetyków NARS, która do sprzedaży trafi jeszcze w tym miesiącu. Daphne została oczywiście twarzą limitowanej serii, a podczas sesji zdjęciowej fotografował ją sam Francois Nars.

Danielle Pergament, redaktorka magazynu Allure przeprowadziła z tą znaną ikoną stylu krótki wywiad, z którego warto przytoczyć kilka fragmentów.


O wystąpieniu w roli modelki:
- W miejscu, w którym odbywała się sesja zdjęciowa, był korytarz pełen luster, a ja nienawidzę patrzeć na siebie. Ale był tam też Francois Nars, a kiedy jesteś w rękach kogoś, komu ufasz, nawet korytarz pełen luster może być komfortowym doświadczeniem.

O swoim stylu:
- Ja nie mam stylu! Nigdy nie planuję stroju. Nie pamiętam, co miałam na sobie wczoraj. I to nie jest fałszywa skromność - to prawda.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!