Czym najlepiej wybielać zęby?

przejdź do komentarzy
czym wybielać zęby czym wybielać zęby/StarstockNewsom

Ranking 7 najlepszych produktów wybielających wskazanych przez dentystę.

Kochamy kawę i czerwone wino, nienawidzimy jednak żółtych zębów i wciąż marzymy o osiągnięciu idealnej bieli. Sięgamy więc po wszelkiego rodzaju produkty wybielające, które przynoszę lepsze, lub gorsze efekty.

Czytaj także: Jaki kolor szminki wybrać, aby zęby wyglądały na bielsze?

Emmanuel Layliev, dentysta New York Center for Cosmetic Dentistry, zrobił ranking produktów, które rzeczywiście mogą usunąć żółty pigment z naszych zębów. Oto wyniki!

Najmniej skuteczne: Płyny do płukania ust


To zła wiadomość dla tych, którzy wierzyli, że płyn do płukania ust pomoże wybielić nasze zęby. Nic z tego. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy z niego rezygnować. Usta należy płukać w celu ochrony przed bakteriami. Pomaga też walczyć z gromadzącym się na zębach osadem.

Najmniej skuteczne: Żele wybielające zęby do używania w domu


Produkty do używania w domowym zaciszu zawierające nadtlenek, powinny na dobre zniknąć z naszych łazienkowych szafek. Nie tylko nie przynoszą żadnych efektów, ale dodatkowo niszczą nasze szkliwo przez co w przyszłości zęby stają się bardziej podatne na zmianę koloru.

Czytaj także: Jak sprawić aby zęby wyglądały na bielsze niż są w rzeczywistości?

Nieco Skuteczne: Pasty do zębów ze składnikiem wybielającym


Niektóre pasty wybielające mogą pomóc w usuwaniu przebarwień, jednak efekt nie będzie długotrwały. Jeśli palisz papierosy, używaj na co dzień past wybielających zapobiegawczo, jednak nie licz na spektakularne efekty.

Czym najlepiej wybielać zęby?


Bardzo efektywne: Paski wybielające


Na wszystkich forach internetowych i wśród opinii dentystów królują Crest Whitestrips 3D, czyli paski wybielające. Nie tylko przynoszą widoczne efekty, ale też nie powodują nadwrażliwości zębów. Co więcej, efekty są długotrwałe i wystarczy, że powtarzamy kurację raz, dwa razy w roku.

Czym najlepiej wybielać zęby?


Czytaj także: Jak wybielić zęby sodą?

Super skuteczne: Glo Brilliant Teeth Whitening Device


To profesjonalne urządzenie pozwala pozbyć się plam na zębach w domowym zaciszu. Wykorzystuje technologię światła działającą na wybielający żel do rozjaśnienia zębów, dzięki czemu możemy rozjaśnić zęby maksymalnie pięć odcieni w ciągu pięciu dni. Należy jednak pamiętać, że stężenie nadtlenku w systemie Glo jest niższe niż to, które stosowane jest u dentysty, więc wyniki nie będą tak dobre, jak po zabiegu w gabinecie.

Super skuteczne: Philips zoom QuickPro


Procedura ta wykorzystuje technologię otwarcia porów zębów, aby umożliwić penetrację zęby, dzięki czemu nadtlenek perfekcyjnie rozjaśni zęby. Zabieg powinien być w stu procentach satysfakcjonujący dla tych, którzy nie narzekają na bardzo żółte zęby.

Najbardziej efektywna metoda: Zabieg u dentysty - Philips zoom WhiteSpeed


Ta zabawa nie jest tania, ale na pewno skuteczna. Za około 600 $ i godzinie spędzonej na fotelu dentystycznym możemy cieszyć się zębami bielszymi o 8 odcieni. Zabieg wykorzystuje technologię LED, dzięki czemu wystarczy, jeśli powtórzymy w odstępie od trzech do pięciu lat.


Czym najlepiej wybielać zęby?

Czym najlepiej wybielać zęby?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!