Czy to peruka czy naturalne włosy Kylie Jenner?

przejdź do komentarzy
kylie jenner kylie jenner/instagram.com/kyliejenner

Nie nadążacie z długością ani kolorem włosów najmłodszej Jennerki? Nic nie szkodzi! Oto kilka wskazówek, jak rozpoznać peruki i doczepy.

Jeszcze przed ciążą Kylie Jenner zmieniała długość i kolor włosów kilkanaście razy w tygodniu. Fani scrollując jej instagram nie mogli się nadziwić, jak wielka jest kolekcja peruek i doczepów Jennerki. Czasami ciężko się połapać w tym, kiedy celebrytka ma faktycznie perukę, czy swoje naturalne włosy.

I chociaż jeszcze rok temu Kylie zarzekała się, że odnalazła swój styl i rezygnuje ze sztucznych włosów, ciągle widzimy je na jej instagramie. Dlatego stworzyłyśmy dla Was krótki przewodnik, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Oczywiście poza oczywistymi przypadkami, kiedy z daleka widać u niej perukę.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE COSMETICS ZAPREZENTOWAŁO 28 POJEDYNCZYCH CIENI!

Jak zauważysz peruki u Kylie? Inny kolor niż czarny z daleka woła o perukę, jednak to nie wszystko. Jeśli masz wątpliwości, co do tego, czy jest to peruka, zwróć uwagę na odrosty przy przedziałku - jeśli są czarne, wskazują z pewnością na perukę. Bardziej naturalne peruki są osadzane na siateczce, która pozwala oddychać włosom i naturalnie im rosnąć, stąd ciemny kolor na górze.

Jak zauważyć doczepy u Kylie? To proste - Kylie ma naturalnie czarne włosy. Od dłuższego czasu utrzymuje je w długości do ramion, stąd, jeśli nagle pojawią się długie, grube i lśniące włosy u niej, mamy pewność, że to doczepy.


ZOBACZ TEŻ: Kylie Jenner USUNĘŁA wypełniacze z ust! Fani są zszokowani jej wyglądem...

Jesteście w stanie policzyć wszystkie peruki Kylie?Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (3): sortuj
 • gość: Molka 16-10-18, 10:09 cytuj
  Ja już dawno temu zorientowałam się, że Kylie nosi peruki. Trzeba przyznać, że wygląda w nich bardzo korzystnie i na tyle zwróciła na siebie moją uwagę, że sama myślę o zakupie peruki. Wiecie gdzie można kupić stacjonarnie perukę? Do tej pory słyszałam, że Świat Peruk w Krakowie ma bardzo dobre opinie.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 15-09-18, 12:02 cytuj
  "zwróć uwagę na odrosty przy przedziałku - jeśli są czarne, wskazują z pewnością na perukę. Bardziej naturalne peruki są osadzane na siateczce, która pozwala oddychać włosom i naturalnie im rosnąć, stąd ciemny kolor na górze" - hmmmm...., sugerujecie, że włosy peruki rosną? :D
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 15-09-18, 00:04 cytuj
  Po co przewodnik ? Skoro to widać gołym okiem
  Nie masz konta? Zarejestruj się!