Czy tak wyglądają najbardziej niebezpieczne buty świata?

przejdź do komentarzy
sky heel sky heel/Sky Heel

Wkrótce trafią na rynek.

Jak donosi Daily Mail wkrótce do regularnej sprzedaży trafią buty, które zostały uznane za najwyższe na dotychczasowym rynku - ich obcas ma mierzyć około 23 cm. Buty o podobnej wysokości były produkowane już wcześniej, ale na potrzeby sesji zdjęciowych i teledysków. Teraz takie obuwie będzie mogło się znaleźć w garderobie każdej kobiety - o ile tylko zostanie przyjęte z entuzjazmem.

Sky Heel posiadają również platformę, która ma ułatwiać chodzenie, ale mimo wszystko but wygląda na bardzo daleki od wygodnego. Nie pomaga również fakt, że ich cena rynkowa ma wynosić mniej niż 100$ - jakość wykonania i wyważenie raczej nie wpłyną dobrze na bezpieczeństwo potencjalnych właścicielek Sky Heel. To wszystko sprawiło, że media uznały ten model za najniebezpieczniejsze ogólnodostępne obuwie - stworzone do skręcania kostek i łamania nóg.

Ciężko jednak uwierzyć w możliwość, że Sky Heel znajdą rzeszę klientek - oprócz ich wątpliwego komfortu nie sposób pominąć faktu, że buty są wyjątkowo nieatrakcyjne - żeby nie użyć słowa "karykaturalne".

Jak myślicie, przyjmą się?Wcześniej buty o zabójczym obcasie zaprojektował Christian Louboutin - te powstały na potrzeby sesji zdjęciowej o sugestywnym tytule Fetish:
Fetish Shoes

Fetish Shoes

W butach na niewiarygodnie wysokim obcasie pokazała się także Beyonce - ona i jej tancerki miały je na sobie w teledysku do piosenki Green Light:

Fetish Shoes

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!