Czy świąteczny makijaż musi być nudny i powtarzalny? Okazuje się, totalnie nie!

przejdź do komentarzy
makijaż makijaż/instagram.com/laurabrady_mua

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, świętowania z bliskimi i tworzenia pozytywnych wspomnień. Nie trzeba tego jednak robić w klasyczny, tradycyjny sposób. Oto, jak można to zrobić inaczej!

Okres Bożonarodzeniowy to świetna okazja do tego, by złapać za pędzel i pozwolić swojej głowie na kreatywność. Wystarczy trochę techniki, narzędzi i gotowe! Na instagramie panuje prawdziwe świętowanie nadchodzących dni. Musiałyśmy Ci to pokazać!

ZOBACZ TEŻ: PINTEREST POKAZAŁ NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE ŚWIĄTECZNE TRENDY MAKIJAŻOWE W 2018 R.

Pod hashtagiem #25daysofchristmas można znaleźć wiele inspiracji świątecznych. Ale nie chodzi o kreacje, a o stylizacje. I to makijażowe. Kobiety (i mężczyźni) z całego świata pokazują codziennie swoje wyobrażenie na temat świąt.

Przejawem ich artystycznej twórczości są pingwiny na powiece, świąteczne pierniki a nawet kolorowe lampki świąteczne. Dobrze się rozglądając można też znaleźć na ich twarzach ciasteczko dla św. Mikołaja czy świąteczne cukierki w postaci biało-czerwonych lasek.

Warto to zobaczyć dla samego podziwiania! Bo chociaż wątpimy w to, że ktoś ma odwagę tak wystąpić przy wigilijnym stole przed własną Babcią, to jednak nie możemy przestać podziwiać techniki, pomysłu i zaangażowania!


ZOBACZ TEŻ: STAŚ WOŁOSZ - POLSKI BEAUTY BOY

A jak Wam podoba się taki świąteczny makijaż?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!