Kobieta dowiedziała się, że jest ciężko chora po dziwnym kształcie paznokci

przejdź do komentarzy
wygięte paznokcie wygięte paznokcie/

Warto dokładnie słuchać swojego organizmu!

Wszyscy wiemy, że organizm często woła o pomoc w najbardziej osobliwy sposób. Tym razem chciał przekazać kobiecie że ma… raka.

Jean Taylor podzieliła się na Facebook’u zdjęciem dziwnie wygiętego paznokcia. Zapytała swoich followersów czy wiedzą, co się dzieje z płytką jej paznokcia i czy ktoś kiedyś spotkał się z tak dziwnym przypadkiem. Znajomi szybko popędzili dziewczynę do lekarza, gdzie Jean dowiedziała się, że ma… raka płuc.

ZOBACZ TEŻ: TO WŁAŚNIE TEN KOLOR WŁOSÓW KOCHAJĄ GWIAZDY!

Jak czytamy na glamour.co.uk, Jean podzieliła się swoją historią w mediach społecznościowych. Traktuje to jako apel do wszystkich osób, które ignorują sygnały, jakie wysyła nam nasz organizm.

2 tygodnie temu wrzuciłam takie zdjęcie na swojego wall’a. Zapytałam, czy ktoś wcześniej spotkał się z tak dziwnie zachowującym się paznokciem. Kilka komentarzy przekonało mnie, by umówić się do lekarza. Zrobiono mi badania krwi i prześwietlenie klatki piersiowej. 2 dni później zaproszono mnie na badanie CT, a później kolejne i kolejne…


Jak napisała kobieta, nie spodziewała się jednak tego, co powiedział jej lekarz:


Po wyczerpujących 2 tygodniach badań, wczoraj przyszły moje wyniki… mam raka w obu płucach. Okazuje się, że kiedy Twoje paznokcie się kręcą, możesz spodziewać się chorób serca i płuc. Wiedzieliście o tym?


Kobieta napisała też wzruszający apel, mając nadzieję, że tym postem pomoże innym osobom, które wcześniej niż ona zapukają do drzwi lekarza.

ZOBACZ TEŻ: DLACZEGO NIE MUSISZ CODZIENNIE BRAĆ PRYSZNICA? MOŻESZ SOBIE DZISIAJ ODPUŚCIĆ!

Termin określany jako “clubbing” oznacza określone zmiany w kształcie palców i paznokci, w Polsce choroba znana jest pod nazwą “pałeczkowatość palców” bądź “palce Hipokratesa”. Ludzie, u których stwierdzono raka płuc często skarżą się na tak dziwne wyginanie się paznokci.

Życzymy Jean wygranej z chorobą i apelujemy, aby pamiętać o regularnych badaniach!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość: ja 25-09-18, 21:26 cytuj
    Zachęcam Wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Dzięki niej moje życie odmieniło się diametralnie. Czasem ciężko mi uwierzyć jak wiele rzeczy "samo" dzieje się po mojej myśli gdy ją odmawiam. Prócz spełnienia intencji o którą się modlę, każdego dnia doświadczam większych i mniejszych cudów. Jeśli nie wierzysz sprawdź na sobie, naprawdę warto.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!