Czy Haider Ackermann zastąpi Karla Lagerfelda?

przejdź do komentarzy
haider ackermann haider ackermann/mat. prasowe/Style.Com

To w nim projektant widzi swojego sukcesora.

W mediach od czasu do czasu pojawia się pytanie: kto zostanie następcą Karla Lagerfelda? Jeszcze niedawno spekulowano, że miejsce projektanta może zająć pracujący obecnie dla domu mody Lanvin Alber Elbaz, ale szybko położono kres tym plotkom. Sam Lagerfeld nie chciał poruszać tego tematu - podkreślał tylko, że w najbliższej przyszłości nie wybiera się na emeryturę, zaś jego kontrakt z domem mody Chanel gwarantuje mu dożywotnie zatrudnienie. W najnowszym wydaniu magazynu Numero projektant zdradził jednak, kogo widziałby na swoim miejscu.

- Gdybym miał teraz przekazać komuś swoje stanowisko, to byłby to Haider Ackermann - powiedział Lagerfeld.

Ackermann to niezwykle utalentowany belgijski projektant o kolumbijskich korzeniach, który swoją debiutancką kolekcję pokazał w marcu 2002 roku. Atelier tego projektanta mieści się w Paryżu.

Styl prezentowany przez Haidera Ackermanna to połączenie kultury wysokiej i masowej, elegancji i stylu ulicznego. Ackermanna fascynuje różnorodność kulturowa (projektant dorastając miał okazję mieszkać w kilku różnych krajach Europy i Afryki), a jego twórczość jest pełna kontrastów.

Koniecznie zobaczcie ostatnie kolekcje Haidera Ackermanna na stronie Style.Com. Czy Waszym zdaniem pasowałby do wizerunku domu mody Chanel?Mała próbka twórczości Haidera Ackermanna:
Haider Ackermann

Haider Ackermann

Haider Ackermann

Haider Ackermann

Haider Ackermann

Haider Ackermann

Haider Ackermann

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!