Czy Glossybox wycofuje się z Polski?

przejdź do komentarzy
glossybox glossybox/Glossybox

Firma rezygnuje z kilku filii.

To z pewnością przykra wiadomość, dla wszystkich fanek Glossybox w Polsce. Firma zdecydowała się zrezygnować ze swojej filii w naszym kraju (jak podaje portal venturevillage.eu).

Okazuje się, że marka rezygnuje z kilku rynków na rzecz innych, bardziej opłacalnych. Nieuniknione były także cięcia wśród pracowników. Nie tylko Polki będą musiały pożegnać się ze swoimi ulubionymi pudełeczkami z kosmetyczna zawartością. Brazylijki już musiały to zrobić, a Włoszki doświadczą tego w niedługiej przyszłości. Nie jest także pewny los hiszpańskiej filii i duńskiej.

Firmie nie pomogło także rozszerzenie oferty. Nie sprawdziły się specjalnie komponowane Glossybox (w Polsce komponowała go Kasia Tusk - przeczytacie o nim tutaj) ani ich edycja z kosmetykami dla mam.

Jesteście zaskoczone taką decyzja marki?


Glossybox wycofuje się z Polski

Glossybox wycofuje się z Polski

Glossybox wycofuje się z Polski
Sprostowanie

Autor teksu "GLOSSYBOX wycofuje się z Polski", zeberka.pl z 28 listopada 2013r., nie potwierdził z firmą Beauty Trend Poland Sp. z o.o. informacji o zamknięciu polskiego oddziału firmy i podał nieprawdziwą informację, że zostaje on zamknięty. Firma w Polsce planuje zmiany, które nie będą miały wpływu na zobowiązania wobec swoich klientów oraz na dotychczasowy profil działalności firmy. Decyzje niemieckich inwestorów nie mają wpływu na decyzję o kontynuowaniu działalności firmy w Polsce.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!