Cztery proste ćwiczenia na płaski brzuch

przejdź do komentarzy
jak mieć płaski brzuch jak mieć płaski brzuch/Shutterstock

Zacznij już dziś, by zrobić wrażenie w bikini. Dla początkujących.

Sezon bikini zbliża się i panie jak co wiosna trochę panikują. Spokojnie - w parę miesięcy można naprawdę sporo zdziałać. Oczywiście nie zmuszamy nikogo do poważnej rewolucji, ale chcemy przypomnieć o tym, że warto zmobilizować nasze mięśnie i nieco się poruszać, by na wakacjach nie wyrzucać sobie, że nic nie zrobiłyśmy, by poczuć się trochę lepiej w stroju kąpielowym.

Czytaj więcej: Sposoby na płaski brzuch

Ręce za głowę, która jest lekko uniesiona. Pamiętajcie - one mają być dla niej podporą, bo pracują mięśnie brzucha! Nogami ruszamy wykonując "nożyce" nie dotykając podłoża. Zrób 30 wymachów.
Następne ćwiczenie polega na rozkładaniu zgiętych nóg. Ręce trzymamy przed sobą złożone. Unosimy tułów, zgięte nogi rozkładamy, między nie wkładamy dłonie. 15 powtórzeń.

Cztery proste ćwiczenia na płaski brzuch

Leżymy, nogi uniesione pod kątem 90 stopni i wyprostowane. Wyciągamy ręce starając się dotknąć palców u stóp. 30 powtórzeń.

Cztery proste ćwiczenia na płaski brzuch

Pośladki uniesione, tułów podpieramy z tyłu na wyciągniętych rękach. Unosimy na przemian wyprostowane nogi (nie zginamy ich!). 15 powtórzeń na każdą nogę.

Cztery proste ćwiczenia na płaski brzuch

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!