Coś tu nie gra...Kendall Jenner wygląda, jakby napadła na szafę Kim Kardashian!

przejdź do komentarzy
kendall jenner kendall jenner/© StarStock, Instagram, theimagedirect

Zobaczcie, w czym świętuje swoje urodziny!

Przyjaciółka Gigi Hadid, modelka Kendall Jenner to chyba jedyna kobieta z rodu Kardashianów-Jennerów, która nie jest w ciąży. Podczas gdy cały świat stara się nadążyć za jej siostrami, Kendall cały czas trzyma się raczej na uboczu. Dzisiaj wyjątkowe święto, dzięki któremu wszystkie oczy skupią się właśnie na niej. 3 listopada Kendall obchodzi swoje urodziny!

Wczoraj paparazzi przyłapali ją w drodze do restauracji Petite Taqueria w Zachodnim Hollywood. Miała na sobie dość nietypową stylizację. Spodnie, które wybrała, zdawały się wymagać paska. Były za wielkie i ewidentnie widać to na zdjęciach.

Czy zbyt duży rozmiar miały ukryć buty? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne. Cena błyszczących kozaków Saint Lauren, które tego dnia miała na sobie Kendall, jest powalająca. Modelka zapłaciła za nie prawie 27 tysięcy złotych!

ZOBACZ TEŻ: PAMIĘTACIE NIEUDANĄ REKLAME PEPSI Z KENDALL? WPADKA PRZEŚLADUJE MODELKĘ NAWET...

Ponieważ w naturze wszystko musi być wyważone do stylizacji trafił również bardzo krótki, biały top. Odsłonił genialnie wyrzeźbiony brzuch dziewczyny. Jennerka jest naprawdę w rewelacyjnej formie. Dobrze się składa. Domyślamy się, że na urodzinowej uroczystości nadrobi zaległości kaloryczne!

Myślicie, że pożyczyła spodnie starszej siostry?November 2: Kendall arriving at Petite Taqueria in West Hollywood. #kendalljenner

Post udostępniony przez Kendall Jenner (@kendallkeek)November 2: Kendall arriving at Petite Taqueria in West Hollywood. #kendalljenner

Post udostępniony przez Kendall Jenner (@kendallkeek)11/2/17: Kendall arriving at Petite Taqueria in West Hollywood. #kendalljenner via kendallkeek

Post udostępniony przez Hadids And Jenner News (@hadids.jenner)Coś tu nie gra...Kendall Jenner wygląda, jakby napadła na szafę Kim Kardashian!

Coś tu nie gra...Kendall Jenner wygląda, jakby napadła na szafę Kim Kardashian!

Coś tu nie gra...Kendall Jenner wygląda, jakby napadła na szafę Kim Kardashian!

Coś tu nie gra...Kendall Jenner wygląda, jakby napadła na szafę Kim Kardashian!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!