Córka Madonny debiutuje jako modelka w dziwnej kreacji na New York Fashion Week

przejdź do komentarzy
madonna madonna/Instagram @llnoway

Jej stylizacja jest bardzo nietypowa

Chociaż Madonna nie jest obca w świecie mody, to jej starsza córka – 21-letnia Lourdes Leon dopiero stawia pierwsze kroki w tej branży.

Lourdes Leon zadebiutowała na wielkim wybiegu podczas New York Fashion Week w pokazie Gypsy Sport prezentując kolekcję na wiosnę 2019 roku.

ZOBACZ TEŻ: POZBĄDŹ SIĘ PRYSZCZA W JEDNĄ NOC! SPRAWDŹ TE TRIKI I POŻEGNAJ NIEDOSKONAŁOŚCI

Cała kreacja wyglądała bardzo oryginalnie – Lourdes miała na sobie stanik z paciorkami w kształcie muszelek, porozdzierane jeansy z obniżoną talią i czarną bieliznę, która wystawała spod spodni. Na dodatek jej głowę zdobiła dziwna ozdoba z liści, przyczepiona z tyłu włosów.

W roli modeli Lourdes wystąpiła po raz pierwszy, ale z pewnością nie jest to jej debiut na New York Fashion Week. We wrześniu 12016 roku siedziała w pierwszym rzędzie razem z mamą na pokazie Alexandra Wanga.

ZOBACZ TEŻ: GŁĘBOKA CZERŃ NA USTACH CHRISTINY AGUILERY. CZY TO NA PEWNO DOBRY POMYSŁ?

Jeśli chodzi o świat modellingu to zdecydowanie Louders ma za sobą już kilka poważnych sesji zdjęciowych. Brała udział w kampanii reklamowej Converse MadeMe.

Myślicie, że uda się jej zrobić karierę?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (2): sortuj
  • gość 13-09-18, 21:27 cytuj
    Straszna kreacja,a ona sama w sobie obrzydliwa. Jak kobieta może zapuszczać takie haszcze na nogach. Sorry ale nie rozumiem tej filozofii życia.
  • gość 13-09-18, 12:53 cytuj
    Natura strasznie zmasakrowała jej sylwetkę. Gdyby nie sławna mama nikt by jej nie pozwolił nawet stać na zapleczu a co dopiero wyjść na wybieg. Jeśli nie ma się predyspozycji do pewnych rzeczy po co na siłę się w to pchać?