Coco Rocha ogłosiła światu, że jest w ciąży!

przejdź do komentarzy
coco rocha coco rocha/Instagram

Gratulujemy!

Okazuje się, że wczorajszy dzień przyniósł radosną nowinę nie tylko o ciąży Blake Lively. Aktorka nie jest jedyną gwiazdą, której rodzina powiększy się tej wiosny o nowego członka. Narodzin swojego pierwszego dziecka oczekuje także Coco Rocha!

ZOBACZ TEŻ: Blake Lively jest w ciąży!

Topmodelka ogłosiła światu wiadomość o swojej ciąży za pomocą instagramowego konta. Zaprezentowała swój rosnący brzuszek w pełni okazałości. Równocześnie zapowiedziała, że jej córeczka albo synek przyjdzie na świat wiosną 2015 roku.

Przypomnijmy, że 26-letnia modelka jest od 4 lat żoną Jamesa Conrana. Co więcej, Coco w jednym z wywiadów sprzed kilku lat deklarowała, że chciałaby powiększyć swoją rodzinę, lecz jeszcze nie w tym momencie. Chodziło głównie o karierę, którą z powodzeniem robiła w branży modowej. Równocześnie przyznał, że gdy pożegna się z modelingiem, będzie gotowa do roli mamy.

Czyżby ciąża miała być pożegnaniem Coco z wybiegami i kampaniami?


Loading

@JamesEdwardConran and I are absolutely thrilled to announce that after 4 years of marriage we are expanding our family and expecting our first child spring of 2015! - James & Coco

View on InstagramLoading

#latergram from the #Amfar red carpet in Milan. Dress by @versace_official and jewels by @bulgariofficial

View on InstagramWczytywanie

So honored to be an Event Chair at tonight's @amfar event. Thank you to @bulgariofficial and @versace_official for my look tonight - feeling very "Dynasty" in the best way. #AmfarMilano

Zobacz w Instagramie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!