Co za modowy koszmarek! Crocksy powracają na wybiegi pokazów...

przejdź do komentarzy
crocs crocs/Instagram

...za sprawą kolekcji Balenciagi!

Co do tego, że Crocsy zapracowały na miano jednych z najbrzydszych butów świata, raczej nikt nie powinien mieć wątpliwości. Gumowe sandały od sezonów straszą z półek supermatketów nie tylko nieestetycznym wyglądem, ale i wizją szybkiej wizyty u ortopedy w przypadku ich noszenie. Teraz modowy koszmarek pojawił się także... na wybiegu!

ZOBACZ TEŻ: Zobacz, jak dziś wyglądałyby księżniczki Disneya!

Tak, to niestety nie jest żart. Gdy wydawało się już, że etap tego typu eksperymentów został zamknięty, Crocsy powracają i to w wydaniu, w którym raczej nikt nie spodziewałby się ich zobaczyć. O zupełnie nową, nietypową odsłonę butów pokusili się projektanci dodatków domu mody Balenciaga.

Na wybiegu pojawiły się wariacje na temat gumowego obuwia tego typu nie tylko ozdabianego kolorowymi aplikacjami i przypinkami, ale i całkiem sporym koturnem.

Jeśli ortopedzi już kilka lat temu mówili o szkodliwości noszenia gumowych sandałów w takim wydaniu, teraz zwyczajnie mogą złapać się za głowę...

ZOBACZ TEŻ: Oto powód, dla którego PRZENIGDY nie powinnaś nosić takich butów

Podobnie, jak wszystkie antyfanki Crocsów.Is it wrong we really want the @balenciaga platform crocs 🔥🙌🏻 rate or hate? #balenciaga

Post udostępniony przez isolatedheroes (@isolatedheroes)#crocs #balenciaga #jibbitz #clogs #platformshoes #customize

Post udostępniony przez hollyblair (@insta_hollyblair)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!