Co zrobić żeby pryszcze się NIE POJAWIAŁY i cera była PIĘKNA

przejdź do komentarzy
pryszcze pryszcze/Starstock

Kilka wskazówek, które pomogą zapobiec powstawaniu pryszczy.

Niektórzy mają genetyczne predyspozycje do trądziku, ale stan zapalny ma również kilka prostych przyczyn, których z łatwością możemy uniknąć.

Jeśli tylko nie chorujesz na trądzik, ale na Twojej buzi często pojawiają się pryszcze, możesz temu z łatwością zaradzić.

Czytaj także: Tego rodzaju pryszcza nigdy nie powinnyście ignorować!

Oto kilka wskazówek, których przestrzeganie sprawi, że wyraźnie zmniejszy się liczba stanów zapalnych na Twojej skórze.

Czytaj także: Zoom na twarz Małgorzaty Sochy. Wygląda na 36 lat?

Lżejszy i przyjazny dla skóry makijażNawet jeśli nie jesteś gotowa, aby używać bardzo lekkiego pokładu, wybierz taki, który ma właściwości antybakteryjne. Możesz też zmieszać podkład z kremem anty-trądzikowym.

Nawilżaj i złuszczajJednym z najlepszych sposobów, aby zapobiec powstawaniu pryszczy jest utrzymywać skórę nawilżoną i regularnie ją złuszczać. Pamiętaj, by wybierać delikatny peeling chemiczny z AHA i BHA.

Co rzobić żeby pryszcze się NIE POJAWIAŁY i cera była PIĘKNA


Przestań dotykać twarzyTrzymając ręce z dala od twarzy zmniejszysz ryzyko podrażnień i nie przenosisz na nią bakterii z rąk. Pamiętaj również, by regularnie dezynfekować pędzle, czy gąbeczki, którymi nakładasz podkład. To prawdziwe siedlisko bakterii!

Stosuj ochronę przeciwsłonecznąWiele przeciwtrądzikowych produktów sprawia, że skóra jest bardziej wrażliwa na promieniowanie UV. Jednym z najlepszych sposobów, aby zapobiec powstawaniu pryszczy jest zapewnienie skórze ochrony przed szerokim spektrum UVA i UVB. Pamiętaj więc o dobrym filtrze przeciwsłonecznym i kapeluszu.

Zmniejsz stresStres sieje prawdziwe spustoszenie na skórze. Jeśli tylko jest to możliwe, staraj się jak najczęściej relaksować.

Telefon źródłem bakteriiNasz telefon to siedlisko bakterii, które często przykładamy do twarzy. Pamiętaj, by regularnie czyścić obudowę i korzystaj z zestawu słuchawkowego.

Jedz zdrowo i dużo pijJeśli chcesz pożegnać pryszcze, dbaj o to co jesz i pijesz! Toksyny z fast foodów mają bardzo zły wpływ na cerę. Pij dużo wody mineralnej i jedz dużo owoców oraz warzyw. Szybko zauważysz poprawę!


Co rzobić żeby pryszcze się NIE POJAWIAŁY i cera była PIĘKNA

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (4): sortuj