Co oznacza tak zbudowana butelka z tonikiem? To wiadomość od producentów

przejdź do komentarzy
tonik tonik/Zeberka

Budowa opakowania mówi naprawdę wiele o zawartości.

Tonik jest jednym z najczęściej pomijanych produktów w procesie pielęgnacji skóry. Koreańska szkoła pielęgnacji skutecznie wypromowała bowiem esencje, serum, maseczki oraz szereg innych innowacyjnych formuł. I właśnie wtedy, kiedy wiele z nas jest na etapie porzucania starych, dobrych toników na rynku pojawia się produkt, który pokochają wszystkie młode fanki kuracji antystarzeniowej.

ZOBACZ TEŻ: KIEDY I JAK POWINNAŚ ROZPOCZĄĆ PIELĘGNACJĘ Z PRODUKTAMI PRZECIWKO STARZENIU SIĘ?

Czy dwa słowa użyte przeze mnie powyżej nie gryzą się ze sobą? Nie powinny być stosowane w jednym zdaniu? Droga czytelniczko, wręcz przeciwnie! Nasza skóra od pierwszych dni naszego istnienia wchodzi w proces starzenia. Naciąga się, rogowacieje i zmienia kondycję z roku na rok, a nawet z pory roku na porę roku.

Po 25 roku życia zaczyna tracić elastyczność, przez co powinno się pomyśleć o rozpoczęciu kuracji antystarzeniowej. Na dobry początek pielęgnacji polecamy właśnie TONIK. Ten, który właśnie testujemy (wygładzający tonik z kwasem hialuronowy Matis Paris), zamknięto w tak skonstruowanej butelce? Co oznacza taka budowa opakowania? Zastanawiałaś się kiedyś nad tym?ZOBACZ TEŻ: 5 MITÓW NA TEMAT ANTI-AGING, KTÓRE SĄ TOTALNĄ POMYŁKĄ. PRZESTAŃ W NIE WIERZYĆ

To sygnał od producenta. Instrukcja używania zapisana w kształcie. Wystarczy jedno przechylenie buteleczki z tonikiem, subtelne rozsmarowanie toniku w dłoniach i nałożenie go prosto na skórę. Nie potrzebne są tutaj płatki kosmetyczne, waciki i inne pośrednie narzędzia. Poniżej znajdziesz film, na którym nasza redaktorka pokazuje, w jaki sposób korzystać z produktu zamkniętego w tego typu butelce.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!