Co mówi o Tobie kolor Twojej bielizny?

przejdź do komentarzy
bielizna bielizna/kolaż zeberka.pl

Czerń, czerwień czy nude? Który najczęściej wybieracie?

Jak się okazuje kolor bielizny, na który decydujemy się podczas zakupów ma bardzo duże znaczenie, co więcej dzięki niemu możemy dowiedzieć się wiele na temat swojej osobowości!

Kupując bieliznę kierujemy się przede wszystkim gustem, jej funkcjonalnością i trzeba to przyznać, najczęściej wybieramy nasze ulubione kolory.

Co mówi o Tobie kolor Twojej bielizny?
Nude
Bielizna w kolorze cielistym wyróżnia się przede wszystkim praktycznością, możemy ją założyć niemal do każdej stylizacji i nadal pozostanie niewidoczna i zupełnie niezobowiązująca. Jeśli jesteśmy wielbicielkami bielizny w tym kolorze czego możemy się o sobie dowiedzieć! Przede wszystkim jesteś zorganizowana i dopracowana w każdym calu, takie tez są Twoje zestawy, które często wzbudzają zainteresowanie. Styl klasyczny jest tu wyróżnikiem. Zachowawczy kolor bielizny, to nie tylko uporządkowane życie, ale i gotowość do nowych wyzwań!


Co mówi o Tobie kolor Twojej bielizny?
Czerń
Kobiety, które decydują się na ten kolor są pewne siebie i przebojowe. Uwielbiają elegancki styl, prostotę i wyrafinowane dodatki. Mała czarna to jest to, co uwielbiasz. Ambitne dążenie do celu wywołuje odrobinę zazdrości w koleżankach, ale Ty świetnie sobie z tym radzisz!


Co mówi o Tobie kolor Twojej bielizny?
Biel i pastele
Pierwsze co przychodzi na myśl to romantyczna dusza i tradycjonalistka, oczywiście nie może być inaczej. Wieczorne spacery, zachody słońca, ciepło kominka – to jest to co kochasz! Kobiety wybierające te kolory cechuje życzliwość i sympatia wobec otoczenia, dzięki czemu potrafią nawiązywać przyjaźnie na całe życie.


Co mówi o Tobie kolor Twojej bielizny?
Kolory szlachetne
Typ femme fatale łączącej w sobie namiętność i pasję. Masz predyspozycje do wybierania tego co najlepsze w każdej dziedzinie życia. Jesteś duszą towarzystwa, Twoje opinie są powszechnie cenione i dodatkowo z honorem znosisz porażki.


Co mówi o Tobie kolor Twojej bielizny?
Mocne kolory
Pierwsze skojarzenia pozytywnie zakręcona już charakteryzują wielbicielki bielizny w intensywnych barwach. Można o Tobie powiedzieć: dziewczyna z sąsiedztwa i poszukiwaczka przygód. Twoje pozytywne nastawienie jest zaraźliwe i jesteś uwielbiana w towarzystwie.

A Wy Zeberki jakie kolory wybieracie najczęściej?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!