Co łączy weekend w SPA i skok ze spadochronem? Rzucamy wam świąteczne wyzwanie!

przejdź do komentarzy
prezenty świąteczne prezenty świąteczne/iSTock

Zobaczcie nasz film! #giftchallenge!

Kluczem do perfekcyjnych Świąt Bożego Narodzenia są dobrze dobrane prezenty. Łagodzą obyczaje i sprawiają, że nasi bliscy czują się wyjątkowo. Czy potrzebują kolejnych przedmiotów, które lada chwila pokryją się grubą warstwą kurzu? Nie do końca. Przyjaciołom i rodzinie największą frajdę sprawią niezapomniane przeżycia, które pod choinką zmieszczą się bez najmniejszego problemu!

Niezależnie od tego, czy osoba, którą chcesz obdarować, jest smakoszem, wielbicielem ekstremalnych emocji czy pasjonatem fotografii, w te święta możesz dać niezwykły prezent, który w przyszłości będzie generatorem niezwykłych wspomnień.

ZOBACZ TEŻ: WALCZYSZ Z NISKĄ SAMOOCENĄ? OTO NAJLEPSZY PREZENT, KTÓRY MOŻESZ SOBIE DAĆ

Więcej o wręczaniu przeżyć przeczytacie w styczniowym numerze magazynu JOY na stronie 31. Nie zapominajcie, że w środku znajduje się również karta podarunkowa, dzięki której spełnianie marzeń będzie jeszcze łatwiejsze.


Tymczasem zachęcamy was do obejrzenia filmu, który zamieszczamy poniżej. Nasze koleżanki z redakcji wzięły udział w świątecznym #giftchallange! Zapraszamy was do zabawy!


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość: Daga 02-01-19, 09:36 cytuj
    Ale czad!! Też bym chciała skoczyć ze spadrochronem :) Póki co byłam ostatnio tylko w spa ;) W Ustce jest super, nie wiedziałam, że to takie ffajne i piękne miasto. Byłam na weekend w Hotelu Lubicz, wykupiłyśmy sobie z przyjaciółką pobyt w spa. I stwierdziłyśmy, że przynajmniej raz w roku będziemy jeździć do spa, gdzie możemy się całkowice zrelaksować, zrobić coś dobrego dla swojego ciała i spędzić miło czas. Świetna sprawa.