Co do fioletowego płaszcza?

przejdź do komentarzy
moda moda/Zeberka.pl

Odpowiadamy na list Kamili.

Witam wszystkich!!!

Proszę o poradę...Proszę o radę co do płaszczyka który zamierzam sobie kupić? Czy Waszym zdaniem jest fajny bo trochę się waham... No i buciki do niego. Poradźcie. Z góry dziękuję!!! POZDRAWIAM!!!

Kamila


Droga Kamilo,

Trudno nam powiedzieć, czy płaszcz jest "fajny". Gusta są różne, jednym się będzie podobał, innym nie. Zeberce - jak najbardziej. Możemy też z całym przekonaniem stwierdzić, że płaszczyk jest bardzo modny. Fiolet, chociaż jest to odważna barwa, należy do tych kolorów, które często pojawiają się w zimowych i jesiennych kolekcjach.


Co do butów natomiast radzilibyśmy poszukać innego koloru. Nie chodzi tylko o względy czysto praktycznie - taka kolorystyczna dosłowność nie jest modna. Na czasie jest łączenie np. szarości i fioletu, możesz nawet popróbować z jasnym beżem, o klasycznej i pasującej do wszystkiego czerni nie wspominając. Buty świetnie wyglądać będą z dopasowaną kolorystycznie czapeczką, rękawiczkami, czy szalem.

Na zdjęciu:

1.Płaczyk zaproponowany przez Kamilę - Allegro.pl
2. Torebka - Stylea.pl, cena: 45 zł
3. Beret z moheru i angory - H&M, 35 zł
4. Broszki - potworki z filcu - Allegro.pl
5. Botki - Allegro.pl

botki
Fioletowe botki zaproponowane przez Kamilę mają modny fason, ale połączone z fioletowym płaszczem mogą sprawiać ciężkie, "przeładowane" wrażenie.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!