Co dalej z karierą Carine Roitfeld?

przejdź do komentarzy
carine roitfeld carine roitfeld/PR Photos

Była redaktor naczelna Vogue Paris dostała nową posadę.

Nikt chyba nie przypuszczał, że po odejściu ze stanowiska redaktor naczelnej francuskiego wydania magazynu Vogue Carine Roitfeld zniknie ze świata mody. Roitfeld tuż po ogłoszeniu decyzji o rezygnacji z zajmowanej posady wspominała w mediach, że zamierza zająć się "innymi projektami".

Jakie to projekty? Pierwszym z nich jest współpraca z amerykańską siecią domów towarowych oferujących luksusowe dobra - Barneys New York. Carine weźmie udział w przygotowaniu kampanii reklamowej na sezon jesień 2011, gdzie zajmie się stylizacją modelek. Przy sesji zdjęciowej oprócz niej pracować będą fotograf Mario Sorrenti oraz dyrektor kreatywny sieci Barneys - Dennis Freedman.


Roitfeld ma także gościnnie zredagować część zawartości magazynu wydawanego przez Barneys, a nieoficjalnie mówi się o tym, że ma być przede wszystkim "muzą" - jej nazwisko ma po prostu przyciągnąć więcej zamożnych klientów.

Charakterystyczny styl Carine Roitfeld na pewno sprawi, że jesienna kampania Barneys będzie wyjątkowa - pozostaje więc tylko czekać na efekty jej pracy.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!