Co blogerki przekazały na charytatywne aukcje WOŚP? [VIDEO]

przejdź do komentarzy
blogerki modowe blogerki modowe/YouTube

Ciekawe?

Już 11 stycznia odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. "Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów - to hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Przyłączyły się do niej gwiazdy, które przekazały przedmioty licytowane aktualnie na aukcjach internetowych.

ZOBACZ TEŻ: KTÓRA BLOGERKA TRZYMA RAZEM W KOSZYKU CHANELKĘ I ZIEMNIAKI?!

Dopisały również blogerki modowe. Maffashion postanowiła, że przedmiotem licytacji będzie całodniowe spotkanie, podczas którego pójdzie z wygranym na zakupy, kawę lub gdzie tylko ta osoba będzie chciała. Jessica Mercedes przekazała bluzę z limitowanej edycji, którą zaprojektowała dla brytyjskiej sieciówki, Rivier Island. Postanowiła również "dorzucić" do niej spotkanie, z którego zdjęcia trafią na jej Faceboooka, bloga i Instagram.

Do aukcji przyłączyły się również Charlize Mystery, Honorata Skarbek "Honey" i Weronika Załazińska. Charlize przekazała swoją książkę z autografem, a pozostałe dwie panie - sukienki.

Wesprzecie w tym roku WOŚP?Co blogerki przekazały na charytatywne aukcje WOŚP? [VIDEO]
Co blogerki przekazały na charytatywne aukcje WOŚP? [VIDEO]Co blogerki przekazały na charytatywne aukcje WOŚP? [VIDEO]Co blogerki przekazały na charytatywne aukcje WOŚP? [VIDEO]Co blogerki przekazały na charytatywne aukcje WOŚP? [VIDEO]


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!