Claudia Adaszewska zaprojektowała minikolekcję dla Ochnik

przejdź do komentarzy
claudia adaszewska claudia adaszewska/KAPiF

Pierwszy krok w stronę poważnego projektowania?

O Claudii Adaszewskiej zrobiło się głośno, gdy kilka miesięcy ttemu magazyn Vanity Fair - zupełnie niespodziewanie - umieścił ją na liście najlepiej ubranych, tuż obok Emmy Watson czy Cate Blanchett. Początkująca wówczas blogerka modowa dzisiaj stawia coraz większe kroki w świecie mody. Okazuje się, że od jesieni tego roku w salonach Ochnik będziemy mogły zobaczyć (i ewentualnie zakupić) jej projekty.

ZOBACZ TEŻ: KLAUDIA ADASZEWSKA - POLSKA BLOGERKA DOCENIONA PRZEZ VF

Blogerka pochwaliła się, że stworzyła minikolekcję, w której skład wchodzą: futerko, ramoneskę, kamizelkę, dwie torebki i dwa portfele.

Po kilku miesiącach przygotowań, wyborów, podejmowania decyzji i pracy nad najdrobniejszymi szczegółami. Dziś już mogę powiedzieć nad czym pracowałam przez ostatnie pół roku.
Jest mi ogromnie miło poinformować, że nawiązałam współpracę z firmą Ochnik i specjalnie dla tej marki stworzyłam mini kolekcję ! Już jesienią w salonach, będziecie mogli zobaczyć efekty naszej współpracy. Jestem bardzo szczęśliwa, że tak znana polska marka zaufała mi.

Bardzo dziękuje wszystkim osobom, które brały udział w tym wspaniałym projekcie. Dzięki Waszym radom i pomocy, projektowanie było dla mnie przyjemnością. Dla wszystkich, którzy czekają z niecierpliwością, mam dobra wiadomość... Więcej szczegółów już wkrótce

Pamiętajcie jesienią SPLENDORbyCLAUDIA zagości w salonach OCHNIK !
- pochwaliła się na swoim facebookowym profilu.

Blogerka niemalże pęka z dumy.

Wszystko, co zaprojektowałam, było zatwierdzone i wszystko przypadło załodze do gustu, więc nie musiałam nic zmieniać. Miałam swobodę i wybierałam wszystko, co chciałam. Jestem szalenie szczęśliwa, że mogłam zaprojektować swoją pierwszą kolekcję, tak naprawdę jedną z najważniejszych rzeczy w swoim życiu. Jestem młoda, początkująca i dostałam taką wielką szansę. Mam nadzieję, że to się spodoba i że będę widziała kobiety, które chodzą po ulicach w moich rzeczach - zdradziła w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Jesteśmy bardzo ciekawe, czym zaskoczy nas blogerka. Czekacie razem z nami?Po kilku miesiącach przygotowań, wyborów, podejmowania decyzji i pracy nad najdrobniejszymi szczegółami. Dziś już mogę...

Posted by SPLENDORbyCLAUDIA on 22 czerwca 2015


Miło nam oficjalnie poinformować, że OCHNIK rozpoczyna współpracę z autorką bloga SPLENDORbyCLAUDIA! Stylistka i...

Posted by Ochnik on 22 czerwca 2015


Claudia Adaszewska zaprojektowała minikolekcję dla Ochnik

Claudia Adaszewska zaprojektowała minikolekcję dla Ochnik

Claudia Adaszewska zaprojektowała minikolekcję dla Ochnik

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!