Clarisonic vs szczoteczka Pobling - nasz test (OPINIE)

przejdź do komentarzy
clarisonic clarisonic/

Czy naprawdę warto tyle wydać na szczoteczkę?

Świat zachwyca się szczoteczką Clarisonic. W ślad za tym "cudownym" wynalazkiem do oczyszczania skóry poszły inne firmy, które szybko wypuściły na rynek szczoteczki soniczne.

Zaroiło się od produktów, ale my dziś porównamy dwa skrajnie różne - Clarisonic oraz szczoteczkę Pobling.

Zacznijmy od wyglądu:

Carisonic vs szczoteczka Pobling - nasz test

Obydwie szczoteczki wyglądają estetycznie, choć Clarisonic jest wykonany dużo solidniej. Do zakup na lata, gdzie wystarczy jedynie zmieniać szczoteczki (cena jednej to ok. 109 zł). Pobling to szczoteczka lżejsza, ale i z gorszego jakościowo plastiku. Po jakimś czasie należy wymienić ją na inną. Cena całej szczoteczki to ok. 50 zł. Obydwie czyści się łatwo mydłem, przy czym Pobling ma gęstsze włosie, więc trzeba zrobić to zdecydowanie dokładniej.

Carisonic vs szczoteczka Pobling - nasz test

DZIAŁANIE:

Clarisonic jest bezapelacyjnie bardziej efektywna, ale może podrażniać skórę - wówczas należy wymienić szczoteczkę na tę z delikatniejszym włosiem. Dermatolodzy zalecają, by nie używać jej częściej, niż 1-2 razy w tygodniu. Pobling ma satynową, miękką szczoteczkę, która nie powinna podrażniać nawet wrażliwych skór. Może być używana codziennie, nawet do demakijażu oczu!


Wniosek:

Clarisonic to szczoteczka droga, ale bardzo dobrze wykonana. Jeśli ktoś jest fanem urodowych wynalazków, będzie jak znalazł. PRODUCENT DAJE NAM MOŻLIWOŚĆ ZWROTU do 30 dni od daty zakupu - to znakomity atut.
Pobling to po prostu niedrogi gadżet wspomagający codzienny demakijaż. Pomaga w manualnym oczyszczaniu cery, ale jakość wykonania jest nieporównywalnie gorsza, niż w wypadku Clarisonic. Służy jednak bez zarzutu, jest delikatna i niedroga, więc wydatek nie "boli" naszego portfela tak bardzo.

Gdzie kupisz:
Clarisonic: tylko w sieci Sephora, kilkaset złotych
Pobling: internet (w tym Allegro i sklepy internetowe), ok. 50 zł

A jakie są Wasze opinie na temat szczoteczek sonicznych?

#clarisonic#Mia2#clarisonicmia2#beauty#sonicbrush#skincare @clarisonic

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zeberka (@zeberkapl)


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!