Ciężarna Kim Kardashian zapozowała do zdjęcia całkiem NAGO!

przejdź do komentarzy
kim kardashian kim kardashian/Instagram

Jak wygląda?

Drugą ciążą żony Kanye Westa, Kim Kardashian, żyją aktualnie media na całym świecie. Mała North już w grudniu będzie miała braciszka! Oczywiście nie zabrakło plotek o tym, że przyszła mama wynajęła surogatkę, ponieważ jej brzuch jednego dnia jest większy, a drugiego mniejszy. Kardashianka poczuła się tym bardzo urażona i postanowiła zamknąć hejterom usta.

ZOBACZ TEŻ: 15 NAJPOPULARNIEJSZYCH KOBIET NA INSTAGRAMIE

Zrobiła to oczywiście w swoim stylu. Na jej Instagramie pojawiło się właśnie zdjęcie, do którego zapozowała całkowicie NAGO! Oczywiście zasłoniła piersi, po raz kolejny możemy jednak zobaczyć jej ogromną pupę. Kim w porównaniu do pierwszej ciąży, w drugiej czuje się o wiele lepiej w swoim ciele, co z resztą widać na poniższym zdjęciu.

Najpierw mówili, że jestem zbyt szczupła, więc udaje. Teraz mówią, że jestem zbyt duża, więc udaję. Czasami fotografuje się przed jedzeniem i wyglądam szczuplej, a po jedzeniu wyglądam na większą - napisała oburzona Kim.

Jak Wam się podoba ciężarna Kim? Naszym zdaniem wygląda rewelacyjnie!
First they say I'm too skinny so I have to be faking it...Now they say I'm too big so I have to be faking it...SMH! Some days I'm photographed before I eat & look smaller, some days I've just eaten & I look bigger. It's all a part of the process. I think you all know me well enough to know I would document the process if I got a surrogate. Everyone's body is different, every pregnancy is very different! I've learned to love my body at every stage! I'm going to get even bigger & that's beautiful too! I'm blessed to even be pregnant & even luckier to not have preeclampsia as far as I know, so I don't have the swelling issue this time! They also say your body carries a boy different than a girl! Whatever the case may be I'm grateful to God for this miracle & no matter what rumors or comments you throw my way this time they truly don't affect me! #NoFilter #NoPhotoShop #GoodLighting 😜

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)Good night baby

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)
Excited to be meeting our next President tonight!! Maybe she'll take a selfie with me!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!