Chrissy Teigen przestaje retuszować zdjęcia na Instagramie

przejdź do komentarzy
chrissy teigen chrissy teigen/Instagram

"Już nigdy nie zobaczycie u mnie obrobionych zdjęć!"

Modelka Chrissy Teigen została prawdziwą bohaterką ubiegłego tygodnia dzięki zamieszczeniu na Instagramie zdjęcia nóg z widocznymi rozstępami. W programie ‘The Meredith Vieira Show’ opowiedziała o przyczynach takiego posunięcia i podzieliła się swoim zdaniem na temat aplikacji do obróbki zdjęć.

Mam te wszystkie fantastyczne aplikacje do obróbki zdjęć w telefonie i... nigdy więcej nie zamierzam z nich korzystać! To cudowne, że za pomocą jednego kliknięcia mamy idealną gładką cerę i jesteśmy piękniejsi, ale przez to zapominamy jak ludzie wyglądają w rzeczywistości!
- zaczęła gwiazda.

Wygładzanie cery to jedno, jednak zmienianie kształtu twarzy, powiększanie oczu to zwyczajne oszustwo! Poznałam ostatnio dziewczynę, którą znałam tylko z Instagrama i na żywo kompletnie jej nie poznałam. Była zupełnie inną osobą
- dodała.

Znana z obróbki zdjęć jest w Polsce głównie Maffashion. (Maffashion: real vs Instagram (FOTO)) Później wszystkich dziwią jej zdjęcia ze ścianek zrobione przez paparazzich. Trudno nie zgodzić się z Chrissy, że obrabianie fotek wrzucanych do sieci to prawdziwa plaga. Czy Wy też korzystacie z poprawiających urodę aplikacji?


Scheming for @OfficialBBMAs awards with @Ludacris and @DeatonRobert!!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @chrissyteigenG.O.A.T. ❤️❤️❤️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @chrissyteigenBruises from bumping kitchen drawer handles for a week. Stretchies say hi!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @chrissyteigen


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!