Choroba skazała ją na samotność. Kobieta z brodą w końcu odnalazła miłość

przejdź do komentarzy
choroba choroba/© Instagram, Facebook

Teraz czuje się szczęśliwsza niż kiedykolwiek.

Cierpi na zespół policystycznych jajników. Choroba spowodowała nadmierny wzrost owłosienia na jej twarzy. Przez wiele lat Nova systematycznie goliła brodę. Nigdy nie akceptowała włosów rosnących na jej twarzy. Teraz kiedy w końcu odnalazła miłość swojego życia, zdecydowała, że zamiast walczyć z włosami będzie je pielęgnować i robić wszystko, aby wyglądały jak najlepiej.

Kiedy nie miała przy sobie maszynek do golenia, wpadała w panikę. O jej mrocznej tajemnicy wiedziało niewiele osób. Wszystko zmieniło się w 2012 roku. To wtedy poznała Ash. Modelkę, która nie identyfikuje się, ani z płcią żeńską ani z płcią męską. Od razu odnalazły w sobie bratnie dusze.

ZOBACZ TEŻ: GIGI HADID ZAMYKA USTA HEJTEROM! TO CHOROBA WPŁYWA NA JEJ FIGURĘ!

Nova stopniowo stawała się coraz bardziej pewna siebie. W końcu zaczęła głośno mówić o chorobie. W październiku 2017 roku zdecydowała, że wyrzuci maszynki. Na początku była przerażona, ale po kilku miesiącach w końcu pokochała swój wizerunek. Postanowiła zadbać o to, czym obdarował ją los.

Mimo negatywnych reakcji internautów twierdzi, że otrzymuje także dużo wsparcia. Niestety, ludzie często oskarżają ją o udawanie kobiety. Jak sama twierdzi już jej to „nie obchodzi”. Dziewczyna czuje się szczęśliwsza niż kiedykolwiek. Jest z kimś, kto ją kocha i wspiera jej wszystkie decyzje. Również te związane z brodą.

ZOBACZ TEŻ: SELENA GOMEZ WYZNAŁA, ŻE Z CHOROBĄ BĘDZIE WALCZYŁA DO KOŃCA ŻYCIA!


Nova to nie jedyna kobieta z brodą. Na Instagramie działają również Harnaam Kaur oraz Dakota- Kobieta Z Brodą.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (5): sortuj