Chiara Ferragni - Pierwsza blogerka modowa na Gali MET

przejdź do komentarzy
chiara farrafni chiara farrafni/Instagram

Sława kwitnie...

Czyżby 2015 rok należał do Chiara Ferragni? Wygląda na to, że jak do tej pory, jest on wyjątkowo udany. Przypomnijmy, że przed kilkoma tygodniami okazało się, że blogerka modowa została gwiazdą kwietniowego wydania włoskiego Vogue'a. Teraz Włoszka przetarła szlaki w kolejnej ważnej branżowej kwestii swoim piszącym o modzie koleżankom.

ZOBACZ TEŻ: Chiara Ferragni - Pierwsza blogerka modowa na okładce Vogue

27-latka miała okazję pojawić się na wczorajszej Gali MET! Została pierwszą w historii blogerką, która dostała możliwość - na równi z pozostałymi zaproszonymi gwiazdami - przechadzania się po najbardziej "gorącym" w świeci mody czerwonym dywanie.

Jej obecność wśród gwiazd z branży mogła dziwić zdecydowanie mniej, niż każde pojawienie się na balu organizowanym przez Metropolitan Museum of Art's Kim Kardashian.

Wracając do samej blogerki... Chiara wybrała dla siebie pastelową, różową kreację, ozdabianą drobnymi, błyszczącymi elementami. Bardzo kobieca suknia zdecydowanie przykuwała uwagę. Połyskująca stylizacja pochodzi z Calvin Klein Collection. Włoszka zestawiła ją z dodatkami od Cartiera.

Polskie blogerki modowe mogą pozazdrościć...

Dodajmy jeszcze, że w tym roku hasłem gali było China: Through the Looking Glass.Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!