Chiara Ferragni lansuje styl na print, którego nikt tej jesieni nie nosi!

przejdź do komentarzy
chiara ferragni chiara ferragni/instagram.com/chiaraferragni

Tym razem blogerka się pomyliła?

Obecna jesień w świecie mody nie sprezentowała nam zbyt wielu zaskoczeń. Jak co roku modne są printy zwierzęce, krata, marynarki i szerokie spodnie. Wśród faworytów fashionistek pojawiły się też kowbojki, ogromne buty i stara torebka Dior'a, którą już wszyscy uznali za pieśń przeszłości. Nikt się nie spodziewał jednak powrotu mody na mini moro i bluzki z odkrytym brzuchem, czyli coś, co właśnie lansuje IT GIRL, czyli Chiara Ferragni.

ZOBACZ TEŻ: AFERA POLITYCZNA WE WŁOSZECH Z UDZIAŁEM CHIARY FERRAGNI I REKLAMĄ WODY ZA 8 EURO

Mimo, że widzieliśmy u niej już chyba wszystko, to blogerka zawsze potrafi nas zaskoczyć. I to zawsze pozytywnie. Na szczęście nie ma takiej lekkiej ręki do przesady jak m.in. Jessica Mercedes ucharakteryzowana na Magdę Gessler.

Włoszka podzieliła się zdjęciem w białym, krótkim T-shirt'cie (odkrywającym brzuch), mini w print moro oraz czekoladowej kurtce skórzanej. Musimy przyznać, że ten zestaw wygląda na niej naprawdę atrakcyjnie.

Biorąc pod uwagę, że ma równie mocne działanie na świat mody co księżna Kate, spodziewamy się szybkiego "efektu Chiary" i pojawienia się printu moro lada moment w szafach największych fashionistek.

ZOBACZ TEŻ: CHIARA FERRAGNI DODAJE ZDJĘCIE Z SALI PORODOWEJ I BARDZO EMOCJONALNY WPIS (FOTO)

A może macie taką mini w szafie z dawnych lat? Wyciągajcie ją szybko, bo czujemy, że to będzie nowy hit!Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (7): sortuj
 • gość 22-10-18, 00:50 cytuj
  Przecież od dawna on ma problem z wyczuciem trendów, głupie Polaczki się ją jarają, a we Włoszech żywcem chcą ją "spalić na stosie". Szczerze jestem zażenowana, że marka Intimisimi wzięła ją na swoją ambasadorkę. Ja na pewno nie kupię już nic z kolekcji tej marki dopóki jej nie zwolni.
 • gość 21-10-18, 10:07 cytuj
  Chiara skończyła się z trendem na Lity, asymetryczne tułów spódnice i szorty z hamerykańską flagą. Czyli jakoś 2011? Kogo jeszcze ona obchodzi? Dzianą rodzina ja ustawiła to teraz odcina kupony. Nudna, wtórna i irytująca
 • gość 20-10-18, 20:00 cytuj
  Ale to śmieszne ostanio też włożyłam mini w moro biały podkoszulek i czarna ramoneskę jak to taka odkrywcza stylizacja to żałuje, że nie mam instagrama by wrzucić zdjecia moich stylizacji :D

  lepiej nie wrzucaj, bo to bardzo tandetne.
 • gość 20-10-18, 18:04 cytuj
  Ten print jest zawsze modny...
 • gość 20-10-18, 12:54 cytuj
  Jakie to wszystko się robi płytkie. "IT" w pierwowzorze wcale nie znaczyło bycie trendy, kupowanie ciuchów, strojenie się, zabawę itd. Szczerze mówiąc, niewiele miało wspólnego z ubiorem, majętnością tylko z osobowością. Kipling na początku XXw, pisał o posiadaniu "IT", potem Elinor Glyn i opierało się na niczym innym jak posiadanie charakterystycznych cech osobowości, które przyciągały innych (swego rodzaju "magnetyczna siła", której nikt się nie potrafił oprzeć). Bycie społecznie chłodnym, ale sympatycznym, niby wycofanym, ale zwracającym uwagę, swymi intrygującymi, interesującymi wypowiedziami. A osoba od spódnicy moro powyżej, jest jak ryba w akwarium, wszyscy na nią patrzą przez szybę, a ona tylko pływa wkoło i nie ma głosu.
 • gość 20-10-18, 12:23 cytuj
  Trzeba mieć pustostan w głowie żeby ubierać się w coś bo ktoś ubrał i wrzucił do sieci
 • gość 20-10-18, 10:56 cytuj
  Ale to śmieszne ostanio też włożyłam mini w moro biały podkoszulek i czarna ramoneskę jak to taka odkrywcza stylizacja to żałuje, że nie mam instagrama by wrzucić zdjecia moich stylizacji :D