Chcesz wygrać zestawy marki Vichy?

przejdź do komentarzy
konkurs konkurs/Vichy

Zrób kolaż i powalcz o kosmetyki.

Na dzisiejszy sobotni dzień konkurs: pokaż, w jaki sposób przełamujesz szarość dnia i udowodnij nam, że jesteś energiczną i pozytywnie nastawioną do świata osobą. Na autorki najciekawszych zgłoszeń czekają cenne nagrody!

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać do redakcji zdjęcie przygotowanego przez siebie kolażu inspirowanego radością życia i przełamywaniem codziennej szarości dnia. Kolaż powinien być motywujący i zachęcający inne osoby do działania, uśmiechu i dodający energii i powinien być zapisany w formacie PDF lub jpg. Baw się zdjęciami, zestawiaj je w dowolnych kombinacjach, nie bój się kolorów ani faktur - udowodnij, że jesteś energiczną i przebojową kobietą!

Zdjęcia-kolaże należy wysyłać na adres: milionkobiet@milionkobiet.pl. W temacie maila wpisz: ""Przełam szarość dnia z IDÉALIA KREM BB".

NAGRODY:


3 autorki kolaży, które otrzymają najwięcej głosów, nagrodzone zostaną zestawami produktów marki Vichy: kremem Idéalia BB, kremem Idéalia, kremem Idéalia PRO, wodą termalną oraz kremem do ciała NutriExtra.

SZCZEGÓŁY I REGULAMIN KONKURSU ZNAJDZIECEI TUTAJ

UWAGA! Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu MilionKobiet.pl.

Chcesz wygrać zestawy marki Vichy?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!