Chcesz wyglądać pięknie? Spędź wakacje w Chorwacji

przejdź do komentarzy
rainbow tours chorwacja wakacje 2014 rainbow tours chorwacja wakacje 2014/shutterstock

Odpoczynek i doskonała forma gwarantowane!

W tym kraju każda z nas może nie tylko doskonale wypocząć, ale i skutecznie popracować nad formą. Wypoczynek na plaży sprawia, że z Chorwacji wrócimy z piękną opalenizną, a kąpiele w morzu pozwolą nam ujędrnić ciało i pięknie ukształtować sylwetkę. Z jakiej oferty miłośniczki pięknego wyglądu i zdrowia mogą dodatkowo skorzystać w czasie wypoczynku w Chorwacji?

Hotelowe SPA: jakie zabiegi stają się coraz bardziej popularne?

Coraz wyższy poziom usług świadczonych w hotelach chorwackich pozwala na urozmaicenie wypoczynku w tym kraju. Jakie oferty stają się tu coraz bardziej powszechne? Baseny, sauny oraz możliwość skorzystania z zabiegów poprawiających stan zdrowia i urody to oferta, z którą coraz częściej można się spotkać w hotelach powstających na adriatyckim wybrzeżu. Źródła termalne oraz borowiny sprawiły, że miejsc pozwalających na poprawienie formy i urody w Chorwacji jest wiele. Na terenie Dalmacji dodatkowo popularne stają się takie zabiegi, jak aromaterapia czy fitoterapia. Może z nich skorzystać każda turystka, dla której opalanie się na plaży nie jest jedyną receptą na udany urlop.


Zdrowa dieta: kolejny krok w stronę piękna

Lekka i pełna witamin kuchnia chorwacka sprawia, że w czasie wypoczynku nad Adriatykiem możemy popracować nad sylwetką. Te z nas, które wybiorą ofertę Chorwacja all inclusive przedstawioną przez Rainbow Tours, będą mogły korzystać m.in. z regularnych posiłków sporządzonych według najlepszych receptur znanych w tym kraju. Na jakie menu można liczyć w takim przypadku?

Najzdrowszymi potrawami mogą się pochwalić miejscowości nadmorskie. Dalmacja znana jest zatem z przysmaków, które kojarzą się z lekką i zdrową dietą śródziemnomorską. Dlaczego? Tutejsza dieta bazuje na rybach i owocach morza, które podaje się z warzywami. Do smażenia wykorzystywany jest nie olej, lecz znacznie zdrowsza oliwa. Często też zamiast smażenia korzysta się tu z pieczenia lub duszenia. Takie przysmaki są nie tylko lżejsze, ale i zdrowsze. W efekcie wakacyjna dieta sprzyja i sylwetce, i formie, a jej efekty każda z nas może dostrzec już w czasie urlopu na chorwackim wybrzeżu.

Korzystny klimat, lekka dieta pełna witamin i minerałów oraz możliwość korzystania z profesjonalnych zabiegów w tak licznych ośrodkach spa – oto czynniki, dzięki którym wakacje w Chorwacji mogą poprawić nie tylko nastrój, ale i nasz wygląd.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!