Charlize Theron o swojej garderobie: Ładna, ale skromna

przejdź do komentarzy
charlize theron charlize theron/© Fame/Flynet

Aktorka podchodzi do spraw ubioru z dużym dystansem.

Jak wyglądają garderoby gwiazd? W większości wyobrażamy sobie pomieszczenia wielkości mieszkań przeciętnej polskiej rodziny. Nic dziwnego sama Kris Jenner ledwo mieści się w trzech pokojach (jest tam osobne pomieszczenie do makijażu! - musicie to zobaczyć). Niektóre kobiety zazdroszczą, a Charlize Theron, mimo oczywistych możliwości finansowych ma dość skromne potrzeby.

- Moja garderoba jest bardzo ładna, ale patrząc przez pryzmat innych, które widziałam, moja jest niewielka. Widziałam zdjęcia szaf, które są jak domy - tłumaczy. - Czasem się zastanawiam, czy to wszystko zdążysz założyć choć raz w całym swoim życiu. I to mnie martwi. Mam szczęście, ludzie są bardzo hojni i przysyłają mi wiele rzeczy. Nigdy nie biorę tego za pewnik. Przeciwnie, mam świadomość tego, że jestem tylko jedna i nie zdążę założyć wszystkiego. Myśl, że rzeczy wiszą w mojej szafie nieużywane, martwi mnie. Moje życiowe motto jest takie, że jeśli czegoś nie używasz, powinnaś dać to innym, bo mogli z tego korzystać.


Rozsądna wypowiedź, rozsądne podejście do mody. Nic tylko przytaknąć. A tak przy okazji: zastanawiałyście się kiedyś, co celebrytki i szafiarki robią ze swoimi ogromnymi ilościami ubrań?


Charlize Theron o swojej garderobie: Ładna, ale skromna

Charlize Theron o swojej garderobie: Ładna, ale skromna

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!