Charlize Mystery wydaje książkę. O czym?

przejdź do komentarzy
charlize mystery charlize mystery/© KAPiF

I czy macie ochotę kupić?

Życie już nigdy nie będzie takie samo, a Ty zawsze już będziesz mieć gotowy przepis na strój, przynajmniej tak twierdzi Karolina Glinecka, Charlize Mystery, blogerka modowa, która właśnie zapowiedziała debiut swojej książki-poradnika:

Charlize-mystery

Od kilku dni zasypujecie mnie pytaniami czy wybieram się na NYFW. Bardzo bym chciała i pewnie, gdyby nie mój tajemniczy projekt, siedziałabym na Lincoln Center.

Od kilku miesięcy z pomocą kilku osób, spełniam jedno ze swoim marzeń. W listopadzie w Empiku i kilku innych miejscach pojawi się moja pierwsza książka o modzie!!!

"NIE mam się w co ubrać" to modowe ciekawostki. propozycje stylizacji i wiele praktycznych porad. Ta książka ma sprawić, że już nigdy stojąc przed szafą nie powiecie: "Nie mam się w co ubrać!"

Mam nadzieję, że moje pół roku pracy, rezygnowanie z wielu eventów i wakacji opłaciło się i książka Wam się spodoba.


Nie mogę doczekać się, aż zobaczę ja na półkach w księgarni

Niedługo wracam z większą liczbą informacji


I choć z pewnością jest sporo dziewcząt, które kupią pozycję dla zawartych w nim zdjęć i by pochwalić się nią na Instagramie, , wielu internautów już teraz drwi z książki:
 


Charlize Mystery wydaje książkę. O czym?

Charlize Mystery wydaje książkę. O czym?

Dziwi nas, że Kasia Tusk jeszcze nie uraczyła nikogo swoim poradnikiem i zbiorem złotych myśli. Tylko czy w takich albumach zobaczymy coś, czego nie ma na blogach? A może będzie to szum podobny do tego, który wywołał Paryski szyk Ines de la Fressange, składający się ze zdjęć z niewielką ilością treści?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!