Cellulit - skąd się bierze i jak z nim walczyć?

przejdź do komentarzy
soraya body diet soraya body diet/mat. prasowe

9 na 10 kobiet ma skłonności do cellulitu.

Piękne, zgrabne, zadbane ciało – marzenie każdej kobiety. Jesteśmy w stanie zainwestować coraz więcej w pielęgnację ciała, ale pod warunkiem, że ta inwestycja okaże się opłacalna.
Super dieta, trener personalny, zabiegi medyczne? A może wystarczy zdrowy tryb życia i odpowiednia pielęgnacja skutecznymi kosmetykami? Tylko które wybrać?

IDENTYFIKACJA PROBLEMU

Adipocyty – komórki tłuszczowe zlokalizowane w tkance podskórnej, odpowiedzialne są za magazynowanie energii pod postacią trójglicerydów oraz jej uwalnianie gdy organizm tego potrzebuje. W chwili gdy zmagazynowany tłuszcz, znajdujący się pod skórą przenika lokalnie do skóry właściwej, dochodzi do zwiększenia objętości tkanki tłuszczowej i wystąpienia nieregularności na powierzchni skóry, znanych jako cellulit lub skórka pomarańczowa. Cellulit jest więc nieprawidłowym rozmieszczeniem tkanki tłuszczowej, widocznym jako nierówna i pofałdowana powierzchnia skóry.

Cellulit to najczęściej występujący u kobiet problem kosmetyczny, związany z wyglądem ciała. Na różnych etapach życia pojawia się nawet u 90% Pań i obejmuje głównie obszar ud, pośladków, brzucha oraz ramion. Istnieją trzy okresy w życiu kobiety, w których ryzyko pojawienia się zmian jest największe. Są to: dojrzewanie, ciąża oraz okres przed menopauzą.

Efekt skórki pomarańczowej to wynik wielu zaburzeń związanych przede wszystkim z gospodarką hormonalną, zatrzymywaniem wody, brakiem ruchu, nieprawidłowym funkcjonowaniem krążenia, czy nadmiarem tkanki tłuszczowej. Jednak otyłość, którą dawniej bezpośrednio wiązano z występowaniem cellulitu, nie jest jego główną przyczyną, dlatego nawet bardzo szczupłe kobiety często walczą z tym problemem.

PRZEŁOM W WALCE Z CELLULITEM


TECHNOLOGIA KOSMETYCZNEJ LIPOSUKCJI
BODY DIET24


• innowacyjny mechanizm globalnej walki z cellulitem i tkanką tłuszczową
• ograniczenie komórkom tłuszczowym kalorii i pobudzenie ich do spalania tłuszczu
• działanie w każdej sytuacji! Gdy śpisz, pracujesz, ćwiczysz


Cellulit - skąd się bierze i jak z nim walczyć?


Połączenie 3 skoncentrowanych składników aktywnych, aby działać intensywniej niż zwykle.

FAT BURNER (keton malinowy) + ADIPOBLOKER + DIETA KOMÓRKOWA

FAT BURNER – aktywuje procesy spalania tłuszczu w komórkach podczas spoczynku, czy snu oraz podczas stresu i wysiłku. Oznacza to, że komórki spalają tłuszcz non-stop.
ADIPOBLOKER – hamuje adipogenezę, czyli dojrzewanie komórek tłuszczowych, zapobiegając wzrostowi ich liczebności.
DIETA KOMÓRKOWA - blokuje wchłanianie glukozy do komórek tłuszczowych, dzięki czemu ogranicza im kalorie i hamuje proces powstawania nowych trójglicerydów po posiłku.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!