Celebryci wybierają szkła kontaktowe

przejdź do komentarzy
soczewki soczewki/mat. prasowe

Zobaczcie, dlaczego to taka wygoda.

Szkła kontaktowe są obecnie tak popularne ze względu na wygodę, jaką dają, że coraz więcej osób chętnie przyznaje się do tego, że je nosi. Gwiazdy szklanego ekranu również lubują się w soczewkach – dają im one nie tylko swobodę, lecz także możliwość zabawy wizerunkiem.

Szkła kontaktowe, które możemy obecnie kupować zarówno stacjonarnie, jak i w sklepach internetowych (np. Vison Express), są bardzo chętnie wybierane przez celebrytów, również tych bez wad wzroku. Jak wiadomo – w świecie show biznesu liczy się wizerunek. Gwiazdy, które mocno dbają o jego rozwój, a tym samym rozgłos i sławę, nawet jeśli nie mają wady wzroku, chętnie sięgają po soczewki, aby np. zmienić kolor oczu lub podkreślić swój własny i czarować publiczność swoim wyglądem. Styliści stają na głowach, aby dogodzić swoim klientom, wymyślając coraz to nowsze stylizacje. A szkła kontaktowe, np. kolorowe, dają dużą swobodę w zabawie wizerunkiem.
Szkła kontaktowe to jednak przede wszystkim wygoda. Aktorzy, którzy mają wadę wzroku, nie mogliby zagrać wielu ról, nosząc okulary, np. Johnny Depp nie mógłby w okularach zagrać w "Piratach z Karaibów" czy "Alicji w Krainie Czarów", bo rola na to nie pozwalała. Dlatego gwiazdy bardzo chętnie korzystają z wygody, jaką zapewniają szkła kontaktowe.

Które gwiazdy noszą szkła kontaktowe?
Bardzo wiele gwiazd nosi szkła kontaktowe z powodu wad wzroku. Na co dzień do pracy zakładają wygodne soczewki kontaktowe, czasami noszą okulary. Wśród nich są np.: wspomniany wcześniej Johnny Depp, Anja Rubik, Jennifer Aniston, Ryan Gosling, Orlando Bloom, Drew Barrymore, Wesley Snipes i Anthony Hopkins.

Szkła kontaktowe zmieniające wizerunek gwiazd
Wielu celebrytów używa soczewek dla osiągnięcia pewnego efektu stylizacji. Chyba najsłynniejszym przykładem jest Lady Gaga w teledysku do "Bad Romance", dzięki któremu zarobiła miliony. Marlin Manson również słynie z diabolicznych oczu, które uzyskuje dzięki soczewkom. Na przykład Robert Pattinson lubi szokować na ulicy soczewkami, które nosił podczas kręcenia filmu "Zmierzch", w którym grał wampira. Paris Hilton ma w swojej kolekcji kilkadziesiąt soczewek, którymi podkreśla swoją urodę. Jessica Alba ostatnio całkowicie zmieniła wizerunek – z brunetki z ciemnymi oczami stała się niebieskooką blondynką. Britney Spears za każdym razem ma inne oczy – zielone, piwne, niebieskie, w zależności od stylizacji. Angelina Jolie do każdej roli zakłada szkła kontaktowe, aby lepiej wczuć się w graną postać. Z kolei w polskim show biznesie swoimi białymi soczewkami szokuje Doda.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!