Cassandra Bankson - youtuberka z trądzikiem ma dwie pochwy!

przejdź do komentarzy
cassandra bankson cassandra bankson/Instagram

I dwie macice. "To jak nos do góry nogami."

Cassandra Bankson (22 l.) jest autorką bardzo popularnego kanału na YouTube. Dziewczyna od wielu lat cierpi na ciężką postać trądziku. Mimo stosowania rozmaitych leków kuracje nie przyniosły na dłuższą metę zadowalającego efektu. Cassandra postanowiła, że nie podda się i spróbuje żyć najnormalniej, jak to możliwe. Nauczyła się perfekcyjnie tuszować wypryski i blizny. Jej kanał z poradami na temat pielęgnacji cery trądzikowej bije rekordy popularności.

Kilka dni temu Bankson podzieliła się z internautami zaskakującą nowiną. Okazało się, że po przeprowadzeniu gruntownych badań lekarze zdiagnozowali u Cassandry anomalie anatomiczne.

Polegają one na tym, że po pierwsze dziewczyna ma tylko jedną nerkę. Ma natomiast dwie macice, dwie pochwy i dwie szyjki macicy.

Bankson zrozumiała, że zaburzenia miesiączki, na które skarży się od lat (np. bardzo długa menstruacja lub dwa okresy w miesiącu) może mieć związek z jej nietypową budową ciała.

Posiadanie przez kobietę dwóch "kompletów" narządów nie sprawia większych kłopotów. Rzadko pojawiają się problemy podczas współżycia, sporadycznie u kobiet tak hojnie obdarzonych przez naturę dochodzi do podwójnej ciąży. Zdarza się to jednak bardzo rzadko.


Cassandra Bankson - youtuberka z trądzikiem ma dwie pochwy!

Casandra Bankson - youtuberka z trądzikiem ma dwie pochwy!

Oto najbardziej znane wideo Cassandry Bankson:
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!