Carine Roitfeld będzie miała kolekcję MAC

przejdź do komentarzy
carine roitfeld carine roitfeld/MAC

Kosmetyki trafią do sprzedaży w drugiej połowie tego roku.

Wygląda na to, że w sezonie jesienno-zimowym w ofercie kanadyjskiej marki MAC pojawią się naprawdę wyjątkowe kolekcje - jakiś czas temu pisaliśmy o kolekcji inspirowanej postacią Marilyn Monroe, teraz natomiast sieć obiegła wiadomość, że kosmetyczny gigant nawiązał współpracę z samą Carine Roitfeld.

Była redaktor naczelna Vogue Paris obecnie realizuje się jako stylistka, niebawem na rynek trafi też jej autorski magazyn, zatytułowany po prostu CR - można więc przypuszczać, że ta kolekcja będzie swego rodzaju elementem promocyjnym dla nowych projektów Roitfeld.

Jak na razie brak konkretnych szczegółów dotyczących samej kolekcji - wiadomo jedynie, że do sprzedaży trafi najprawdopodobniej na jesieni (ale nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery) i składać się będzie z około 20 produktów. Wśród nich przeważać będą cienie do powiek oraz produkty do stylizacji brwi, które pomogą wykreować charakterystyczny, przydymiony makijaż oka z jednocześnie mocno podkreślonymi brwiami, jakiemu od lat wierna jest Roitfeld. Produkty do makijażu ust będą natomiast utrzymane w ulubionych przez Carine, cielistych odcieniach.

Roitfeld czuwa nad całością kolekcji - każdy jej szczegół, włącznie z designem opakowań i nazewnictwem poszczególnych odcieni jest z nią konsultowany.

Jak na razie do sieci trafiło tylko pierwsze zdjęcie pochodzące z sesji promocyjnej, której autorem jest Mario Sorrenti. Jesteście ciekawe szczegółów tej kolekcji?
Carine Roitfeld będzie miała kolekcję MAC

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!