Candice Huffine - ta modelka zapisała się właśnie w historii

przejdź do komentarzy
candice huffine candice huffine/Instagram

Pierwsza modelka plus size w...

Czyżby prawdziwa rewolucja w podejściu do rozmiarów modelek już trwała? Wygląda na to, że TAK! Modelki plus size na stałe zaczęły pojawiać się w kampaniach reklamowych, prowokując tym samym dyskusję na temat współczesnego ideału piękna. Co więcej, dzięki Candice Huffine nastąpił tu następny przełom!

ZOBACZ TEŻ: Ta znana modelka pokazała zdjęcie w bikini bez RETUSZU!

Czym zasłużyła się znana modelka plus size? Z pewnością wpisała się już na stałe do historii modelingu! Została pierwszą modelką w rozmiarze XL, która zapozowała do kultowego kalendarza Pirelli na 2015 rok!

O ważącej ok. 90 kg modelce trudno nie wypowiadać się w pozytywny sposób. Jej niezwykłe, ponętne i wyjątkowo kobiece kształty doskonale wpasowują się w ideę corocznej publikacji. Decyzję, by kolejny numer kalendarza zdobiła m.in. Candice, podjęli wspólnie Carine Roitfeld i fotograf Steven Meisel. To właśnie ten duet dba o przyszłoroczną edycję.

Poza modelką plus size w gronie gwiazd wydania pojawią się też: Adriana Lima, Natalia Vodianova, Raquel Zimmermann, Isabeli Fontana, Sasha Luss, Anna Ewers, Carolyn Murphy, Cameron Russell, Gigi Hadid, Karen Elson i Joan Smalls.

Waszym zdaniem, Candice Huffine na stałe otworzy drzwi innym modelkom w rozmiarze większym niż XS drzwi do następnych kalendarzowych sesji Pirelli?
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!