Caitlyn Jenner pokazała przerażające zdjęcia nosa. Diagnoza jest jednoznaczna

przejdź do komentarzy
caitlyn jenner caitlyn jenner/© Instagram, X17online.com

To nowotwór skóry... Skutek nadmiernego opalania.

Wczorajsze informacje dotyczące stanu zdrowia Caitlyn Jenner obiegły cały świat. Ojczym Kim Kardashian doświadczył największego koszmaru wszystkich miłośników opalania. Przy okazji publikacji zdjęcia poinformował fanów o przerażającej diagnozie lekarzy.

68-latka opublikowała drastyczne zdjęcia twarzy. Na jej nosie znajduje się ogromna rana. To następstwo nadmiernego opalania. U kobiety zdiagnozowano raka skóry. Obok zdjęcia znalazło się ostrzeżenie, dla tych, którzy z zamiłowaniem oddają się kąpielom słonecznym. Używajcie kremu z filtrem!- nawołuje Jenner.

Ryzyko zachorowania na raka skóry można zmniejszyć, regularnie stosując kremy z filtrami przeciwsłonecznymi. Choć nikt nie jest w stu procentach bezpieczny, ponieważ nie można całkowicie chronić się przed światłem UV, warto aplikować na skórę krem co najmniej o wartości 35 SPF. Każdego dnia przed wyjściem z domu upewniaj się, czy Twoja skóra jest bezpieczna. W przeciwnym wypadku istnieje duże prawdopodobieństwo, że podzielisz los Caitlyn Jenner.

ZOBACZ TEŻ: KOBIETA POKAZAŁA ZDJĘCIE TWARZY PO USUNIĘCIU CZERNIAKA. OSTRZEGA PRZED SOLARIUM


Myślicie, że celebrytka powinna publikować takie zdjęcia?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!