Była asystentka Kim Kardashian komentuje rozstanie z celebrytką! Będzie skandal?

przejdź do komentarzy
kim kardashian kim kardashian/© StarStock, Instagram

Odpowiedź Kim będzie gorąca!

Po wyjawieniu informacji o zwolnieniu asystentki Kim Kardashian, Stephanie Shepherd opublikowała na Instagramie dość tajemniczą wiadomość. Według wielu Internautów to, co napisała kobieta, jest adresowane do celebrytki.

Pierwszy rozłam pomiędzy asystentką a gwiazdą realityshow nastąpił na początku tego roku, kiedy Kardashianka opowiedziała o swoich stosunkach zawodowych z siostrą Kourtney Kardashian. Choć Shepherd oficjalnie nie odniosła się do plotek o kłótni z Kim Kardashian, na swoim Insta Stories publikuje ciekawe wynurzenia.

Dbanie o siebie to nie tylko bomby do kąpieli i maseczki na twarz za 20 dolarów. Czasami to pójście do łóżka o godzinie 20 i porzucenie niewłaściwego przyjaciela. To wybaczenie sobie, że nie spełnia się niemożliwych standardów i zrozumienie, że jest się tego wartym. Dbanie o siebie nie zawsze jest luksusem, ale środkiem, który pozwala nam przetrwać.


ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN ZOPEROWAŁA USTA? KOLEJNA KONTROWERSYJNA I NIEUDANA SESJA....

Na szczególną uwagę zasługuje komentarz dotyczący niewłaściwego przyjaciela. Opinia publiczna zakłada, że Stephanie miała na myśli relację, która łączyła ją z Kim od 2013 roku. Wszystko wskazuje na to, że kobieta dała światu do zrozumienia, że woli skupić się na sobie, niż na kimś innym.

Czy Kardashianki poruszą ten temat w swoim realityshow? Możemy tylko mieć nadzieję. Wtedy będziemy mieli jasność co do sytuacji.


this is my designated spot where i eat chinese in @meundies 🍜 #alldayeveryday

Post udostępniony przez STEPHANIE ANN SHEPHERD (@steph_shep)Beach bums

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)Happy Birthday @steph_shep I LOVE YOU!

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!