Burza na profilu Jessiki Mercedes!

przejdź do komentarzy
jessica mercedes jessica mercedes/Instagram

Czyżby blogerka przez swój wpis straciła fanów? Jest ostro!

Jessica Mercedes nieraz udowodniła, że nie zwykła przebierać w słowach.

Wrażliwa na krytykę blogerka postanowiła wyrazić swoją opinię o hejterach odwiedzających jej profil i tym samym pokazała, że z kulturą jest u niej lekko na bakier.

Jak ja uwielbiam hejterów i Facebooka. Zawsze sprawdzam ich galerie (straszne twarze), zawody (beznadziejne) i statusy. A potem nie jest mi przykro, bo widzę kto to napisał i będąc na miejscu tej osoby, też bym hejtowała cały świat
- napisała kilka dni temu.

Na odpowiedź fanów i hejterów nie trzeba było długo czekać. Oto najciekawsze komentarze. Śmiemy twierdzić, że internauci mają rację:

Jess, rozumiem, ze wszyscy Ci co Cie chwalą I po pupci głaszczą, to piękni I spełnieni zawodowo. Poza tym, ktoś z Twoim wyglądem nie powinien wyśmiewać się z brzydszych, bo niestety sama do ładnych nie należysz. Skup się na nauce, zdaj maturę I zrób coś ze swoja wada wymowy.


oj Jessica przegięłaś... byłaś specjalistką od social media w White Ducky i nie znasz podstawowych zasad i praw, jakimi rządzi się social mediowy świat? pokazałaś straszny brak klasy, można dywagować o Twojej urodzie, zawodzie i statusach - ja w to nie wnikam. ale wnikam w Twój totalny brak profesjonalizmu i to już nie pierwszy raz! myślisz, że masz przyjaciół? nie masz. zajebiste życie? do czasu. sława? przemija. wszystko jest sztuczne i na pokaz - prawdziwe wartości są w środku. mówili że Maff ma uczyć się od Ciebie wystąpień w telewizji po programie u Kuby - ale to Ty musisz się jeszcze wiele od innych (w tym chociażby Julii) nauczyć, chociaż pewne rzeczy wynosi się z domu. jak to było? dziewczynę ze wsi wypędzisz ale wsi z dziewczyny nie? słodkiego, miłego życia Ci życzę -ciesz się nim jak najdłużej bo skończy się zanim się obejrzysz. a teraz zapraszam na mój profil celem weryfikacji mojej twarzy i zawodu.


Tylko tracisz na takich wypowiedziach Blogerko!!!!!;/;/ zawód godny chwalenia się. Hipokrytka - narzekasz na ludzi a sama ani jednego ani drugiego nie masz!!!zjedz snickersa bo gwiazdorzysz..!!!


tym wpisem pokazała jak pustą i płytką wieśniarą jest. I nie, nie mam nudnej pracyJessica Mercedes ostro o hejterach

Burza na profilu Jessiki Mercedes!

Burza na profilu Jessiki Mercedes!

Burza na profilu Jessiki Mercedes!

Jessica Mercedes ostro o hejterach

Jessica Mercedes ostro o hejterach

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!