Burza na Instagramie Maffashion! Blogerka wsparła KPH i...

przejdź do komentarzy
maffashion maffashion/Instagram

...i posypały się hejty.

Tego można było się spodziewać? Cóż... W dobie wszechobecnego internetowego hejtu, niestety tak. Tym razem zostało on wymierzony w osoby homoseksualne, a przyczynkiem do tego stała się akcja Kampanii Przeciwko Homofobii, do której przyłączyła się Maffashion.

ZOBACZ TEŻ: Maffashion zafundowała sobie nowy tatuaż

Blogerka wsparła kampanię Ramię w ramie po równość. Stanęła po stronie osób, które o tę równość muszą walczyć w wielu kwestiach w swoim codziennym życiu. Zadeklarowała się jako osoba, która wspiera środowisko LGBT.

Na reakcję ze strony obserwujących jej profil na Instagramie, na którym podzieliła się fotką z kampanii, nie trzeba było długo czekać. Komentarze posypały się w błyskawicznym tempie. Nie zabrakło wśród nich sporej ilości hejtu. Komentarze te dobitnie pokazały, jak akcje w typie tej, do które przyłączyła się blogerka modowa są potrzebne.

Burza na Instagramie Maffashion! Blogerka wsparła KPH i...

Burza na Instagramie Maffashion! Blogerka wsparła KPH i...

Na szczęście wredne komentarze nie były jedynymi, jakie pojawiły się pod fotką. Przeplatały się z dużą ilością słów poparcia.


Burza na Instagramie Maffashion! Blogerka wsparła KPH i...

Przypomnijmy, że ostatnio w podobnej sytuacji znalazła się marka Adidas, która w Walentynki podzieliła się fotką przedstawiającą miłość w kobiecym wydaniu. Prowadzący instagramowy profil sieciówki zareagowali w wyjątkowo trafny sposób, gasząc hejterów.

U Maff zabrakło podobnej reakcji?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!