Burn Your Black Leggings - wypróbuj moc kolorów!

przejdź do komentarzy
reebok reebok/mat. prasowe

Słyszałyście już o akcji Burn Your Black Leggings?

Kolorowe, wyraziste leginsy to symbol pewności siebie, kobiecej siły i temperamentu. Jednak barwne spodnie do ćwiczeń to również temat przewodni nowej kampanii marki Reebok #burnyourblackleggings. Firma wraz z ambasadorkami zachęca aktywne sportowo kobiety do porzucenia nudnych, czarnych leginsów na rzecz tych żywych i kolorowych. Po co? Po to, by przekonać je do pokonywania kolejnych granic, zarówno tych w ciele, jak w głowie.

Bohaterki kampanii Burn Your Black Leggings reprezentują różne dziedziny sportu i różne podejście do aktywności fizycznej. Wśród nich znalazła się również ambasadorka marki Reebok – mistrzyni świata UFC - Joanna Jędrzejczyk.

Dlaczego zdecydowałaś się na współpracę z marką Reebok? Co Was łączy?

Podobnie rozumiemy sport. Reebok konsekwentnie pokazuje, że fitness może być naprawdę wymagający. Że w podejściu do sportu liczy się determinacja oraz pokonywanie granic, które każdego dnia stawia przed nami własne ciało. I to prawda. Również w mojej dyscyplinie najważniejszy jest ciężki trening i nastawienie. Niejednokrotnie udowodniłam to podczas licznych starć z najlepszymi zawodniczkami na świecie. Z drugiej strony wspólnie pokazujemy, że fitness to nie tylko aerobik. Co ciekawe (i najważniejsze dla kobiet) uprawianie sztuk walki wpływa na ciało, sprawność fizyczną i dobre samopoczucie. Sama zapisałam się na zajęcia muy thai, żeby zrzucić kilogramy, a finalnie odkryłam wielką pasję i pracę. Cieszę się, że wspólnie z Reebok możemy działać i motywować kobiety do tego, żeby poczuły pewność siebie i kobiecość.

Co chciałabyś wnieść do kampanii Burn Your Black Leggings?

Moim celem jest zainspirowanie kobiet w Polsce do trenowania jak „fighterki”! Fitness to nie tylko siłownia i zajęcia grupowe. Plan oparty o MMA, boxing czy kickboxing to gwarancja doskonałej formy. Bardzo męczy, ale daje również masę satysfakcji. Chciałabym, aby więcej dziewczyn urozmaicało swoje treningi o bieganie, elementy ciężarowe czy właśnie sztuki walki.


Czym kierujesz się wybierając ubrania na trening? W czym ćwiczy mistrzyni?

Wybieram barwne i wyraziste leginsy, takie jak model ONE SERIES CONCRETE.

Głównym elementem nowej kolekcji marki Reebok są kolorowe leginsy w sześciu wzorach, które z pewnością pokochają wszystkie kobiety. A który model podbił serce Joanny? ONE SERIES CONCRETE - leginsy z polarowej tkaniny z asymetrycznymi nadrukami na nogawce. To idealna opcja na ciężkie treningi w trakcie jesiennej niepogody. Spodnie zostały wyposażone w zatrzymującą ciepło i usuwającą wilgoć technologię PlayWarm. Z łatwością dopasowują się do figury, dzięki czemu nie krępują ruchów podczas dynamicznych ćwiczeń. Jednak to nie wszystko! Dodatkową swobodę ruchu gwarantują marszczenia typu Puri-tsi, umieszczone na kolanach i stworzone według japońskiej sztuki plisowania. Nie tylko zwiększają one zakres ruchu, ale także poprawiają bezpieczeństwo, bowiem pokryte są dodatkową, odblaskową powłoką.

ccc

ccc
Leginsy kupisz TUTAJ


Przyłączcie się do akcji, przełamcie treningową rutynę i oznaczcie się w kolorowych leginsach hasztagiem #burnyourblackleggings !
Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!