Bulimiczka robi furorę w sieci?! (VIDEO)

przejdź do komentarzy
kate ovens kate ovens/YouTube

Kate Ovens robi karierę pożerając wielkie porcje jedzenia.

YouTuberzy robią karierę na różne sposoby: jedni przeprowadzają zabawne wywiady, inni robią sondy, jeszcze inni pokazują tutoriale fryzur czy wieczorowych makijaży.

Zapewne zdziwicie się, jak dowiecie się, w jaki sposób sieć podbiła jasnowłosa Kate Ovens.

Młoda blondynka robi karierę pożerając wielkie porcje jedzenia i pokazując te "dokonania" na YouTube. Tytuł kanału mówi wszystko: Man vs Food, czyli Człowiek kontra jedzenie.

Czytaj także: Szaleństwo. Internet kłóci się o kolor TEJ KURTKI

Wszystko było w porządku gdyby nie fakt, że dziewczyna jest wyjątkowo szczupła. Internauci już stwierdzili, że ta na pewno zmaga się problemem bulimii. Zobaczcie:Bulimiczka robi furorę w sieci? (VIDEO)

Bulimiczka robi furorę w sieci? (VIDEO)

Bulimiczka robi furorę w sieci? (VIDEO)


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (2): sortuj
  • gość 26-11-17, 17:16 cytuj
    A może łaska jest gruba, ale od pasa w dół?
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • gość 26-11-17, 17:13 cytuj
    Dziewczynie wyraźnie smakuje to co je i jedzenie ją cieszy. U bulimiczki nie ma radości z jedzenia, smak się nie liczy, jest to tylko czynność, którą nałóg każe robić. Dziewczyna albo je raz na 3 dni i wszystko spala mając żołądek, który trudno się kurczy i łatwo rozciąga, w co wątpię, bo po takim jedzeniu (fast food) cukier skacze, a po takiej ilości u osoby, która je głównie mięso to glukoza tak by leciała w górę, że zamiast to spalić to po prostu poszła by spać, obudziła się po 2 dniach z niskim cukrem, który znowu każe jeść, mimo, że jeszcze nie jest się głodnym.. Ogólnie nie było by się w tedy szczęśliwym (poczucie bycia totalnie nieprzydatnym, bo przecież jedyne co się robi to je i śpi), więc raczej ta dziewczyna nie je raz na 3 dni, albo jest "świadomą" początkującą bulimiczką, czyli osobą chorą na głowę; je sporo, bo chce, wymiotuje/"przeczyszcza" się/wymiotuje i "przeczyszcza" się bo chce, ale jak na razie nie jest to nałogiem. Do piero zaczęła, więc jeszcze czuje smak.. W bajeczki o szybkim metabolizmie nie wierzę. Fajnie by było gdyby opamiętała się w porę..
    Nie masz konta? Zarejestruj się!