Budzisz się jak księżniczka Disney'a czy zombie?

przejdź do komentarzy
i woke up like this i woke up like this/unsplash.com

Zwróć z rana uwagę na te 4 rzeczy, które pomogą Ci bardziej przypominać tę pierwszą.

Ludzie dzielą się na 2 grupy: osoby, które wstają rano niczym księżniczki z bajek Disney'a (przeciągają się, hop z łóżka i do roboty) oraz na te... którym zawsze jest ciężko wstać, obudzić się i co najgorsze, zawsze to po nich widać. Zaczerwienione oczy, szara cera, opuchlizna i zegarek, który uporczywie przypomina, że czas wychodzić bo autobus, praca i spotkania. Poranne rytuały? Oto, co warto wprowadzić!

ZOBACZ TEŻ: 3 LATA W TAKICH SAMYCH UBRANIACH DO PRACY? JEJ SIĘ TO UDAŁO

KROPLE DO OCZU
Najlepiej wcześniej polecone i przetestowane, które pomogą zredukować w kilka minut to uporczywe zaczerwienienie. Nie ma czasu na ogórki i skomplikowane maseczki, trzeba działać w kilka sekund, a z tym poradzą sobie tylko profesjonalne produkty.

POPRAW KRĄŻENIE
Masz czas na jogging z rana? Jogę? A może chociaż krótką medytację na balkonie by złapać równowagę? Zakładam, że nie, chociaż od czasu do czasu ruch z rana dobrze by zrobił nam wszystkim. Krążenie krwi z rana pomoże Ci szybciej stanąć na nogi i wyglądać jak człowiek. Jeśli nie masz czasu na poranny trening, pozostaje szybsze i prostsze rozwiązanie, takie jak wałek jadeitowy, czyli masaż twarzy schłodzonym w lodówce kamieniem. Skoro w Azji nazywany jest "kamieniem młodości" to może coś w tym jest? Nam w każdym razie pomaga, gorąco (na zimno) polecamy!


ZOBACZ TEŻ: 7 NIEOCZYWISTYCH ZASTOSOWAŃ SUCHEGO SZAMPONU! TEGO SIĘ NIE SPODZIEWAŁAŚ!

WSPOMÓŻ SIĘ MAKIJAŻEM
Wiesz, w czym dobrze wyglądasz, dlatego nie będziemy podpowiadać, jakie kosmetyki pomogą Ci rano lepiej wyglądać. Znamy natomiast uniwersalny produkt, który pomoże w ukryciu zaczerwienienia, z którym nie poradziły sobie kropelki. I tak, jest to beżowa kredka do oczu. To proste: większe oczy, to zawsze lepszy wygląd.

KUP SOBIE DOBRĄ, DOPASOWANĄ SZMINKĘ W JASNYM KOLORZE
Badania dowodzą, że zmęczona kobieta z jaskrawą czerwienią na ustach dwa razy bardziej przyciąga wzrok niż dama w jasnych, dziennych kolorach. Niestety, nie przyciąga tego wzroku w pozytywny sposób. Jasny kolor na ustach jakimś cudem nas odmładza i sprawia, że wyglądamy na bardziej wypoczętych. Dlaczego by z tego nie skorzystać?

A jakie są Wasze poranne rytuały?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!