#BoobsOverBellyButtons - odpowiedź na #BellyButtonChallenge

przejdź do komentarzy
boobsoverbellybuttons boobsoverbellybuttons/Instagram

Szybka reakcja internautek!

Wyzwania, ach te wyzwania! W internecie niemalże roi się od przeróżnych "czelendży", które bardzo chętnie są podejmowane w szczególności przez młodych ludzi. Ostatnie kilka dni bardzo głośno było o wyzwaniu #BellyButtonChallenge. Szybko znalazła się na nie odpowiedź, a mianowicie - #BoobsOverBellyButtons.

ZOBACZ TEŻ: #BELLYBUTTONCHALLENGE - CZY JESTEŚ WYSTARCZAJĄCO SZCZUPŁA?

Zacznijmy od początku...


O co chodzi w wyzwaniu #BellyButtonChallenge? Należy objąć ręką plecy w taki sposób, żeby dotknąć pępka. Albo przynajmniej spróbować. Wyzwanie narodziło się w Chinach i w bardzo krótkim czasie stało się tematem numer jeden na Weibo, który jest odpowiednikiem Twittera. Jeżeli uda Ci się wypełnić zadanie - jesteś chodzącym ideałem! Oczywiście żartujemy, nowe wyzwanie często nijak ma się do rzeczywistości, jeżeli chcecie wiedzieć więcej, link do poprzedniego artykułu znajdziecie nieco wyżej.

#BoobsOverBellyButtons


Na Instagramie szybko pojawiła się odpowiedź, a mianowicie tag #BoobsOverBellyButtons. Stoi za nim bieliźniana marka - Curvy Kate. Jej pomysłodawcy stwierdzili, że "wykręcanie" rąk tylko po to, aby dotknąć pępka nie ma żadnego większego sensu i postanowili zachęcić kobiety do samobadania piersi. Zachęcają również do oznaczania zdjęć ich hashtagiem.

Zdecydowanie bardziej wolimy tę akcję! A Wy?

Akcja ma na celu zachęcać do samobadania piersi. Nie wiecie, jak się do tego zabrać? Mamy małą ściągę!
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!