Bomba modowa czyli nie ubieraj się jak - wpadki gwiazd!

przejdź do komentarzy
moda moda/© KAPiF

Osoby z brakiem dystansu uprasza się o nie czytanie tego artykułu.

Media powinny być obiektywne, ale… nie tutaj. Na Zeberce powstaje nowy dział. Pół-żartem, pół-serio komentować będziemy najnowsze stylizacje, które - delikatnie mówiąc - nas nie zachwyciły. W myśl tego, że nie jest ładne co jest ładne, ale co się komu podoba, dajemy wyraz swoim odczuciom. Subiektywnie i bez ogródek.
 
 


Bomba modowa czyli nie ubieraj się jak… - oceniamy gwiazdy!

Agnieszka Chylińska

To bomba z opóźnionym zapłonem. Mam wrażenie, że właśnie zaczyna się odliczanie do jakieś spektakularnej modowej wtopy. Na razie mamy przedbiegi, czyli styl "Fajna dżaga ze mnie jest". Nic, tylko patrzeć, jak w tym śpiewa przeboje Mandaryny.

Bomba modowa czyli nie ubieraj się jak… - oceniamy gwiazdy!

Paulina Andrzejewska

Partnerka Mateusza Damięckiego może ma dobry gust jeśli chodzi o mężczyzn, ale modowo już się nie wykazuje. Nigdy zresztą nie mieliśmy okazji oglądać jej w odważniejszych kreacjach. I dobrze, bo to coś wyglądające jak zeszyte ze sobą chusty pareo, pokazuje, że czasem lepiej jest się trzymać małej czarnej, nawet kurczowo.

Bomba modowa czyli nie ubieraj się jak… - oceniamy gwiazdy!

Klaudia Halejcio

Obyło się bez wpadki, ale Klaudia zaszkodziła sobie potwierdzeniem tego, co mówią jej ubrania: "Ubieram się w sieciówkach". Do tego można dodać: "Ubieram się tylko w sieciówkach", "Kopiuję manekiny", "Kupuję tylko na wyprzedażach i to, co z ubiegłego sezonu", bo jest nudno i w trendach, które przeminęły razem z wiosną. A garderoba dobrze ubranej kobiety powinna przemawiać zgoła inaczej…

Bomba modowa czyli nie ubieraj się jak… - oceniamy gwiazdy!

Patrycja Wojnarowska

Zbyt łatwo byłoby skrytykować jej kreację z imprezy Samochód Roku Playboya, ale i z tą pójdzie szybko, bo całość zdaje się być równie szybko skomponowana: bandażowa sukienka, torebka z logo Louis Vuitton to przepis na to, jak z rzeczy powszechnie uważanych za stylowe zrobić modową papkę. Pani, która zasłynęła pokazywaniem pupy (dosłownie!) zaczyna słynąć też z zupełnego braku gustu.

Bomba modowa czyli nie ubieraj się jak… - oceniamy gwiazdy!

Marta Wierzbicka

Mi naprawdę nie przeszkadza, że wszędzie widuję ją w tym czarnym żakiecie z Zary, ale dziewczyna aspirująca do miana znanej blogerki modowej powinna pokazać coś więcej, niż bezkształtną białą sukienkę. A może niech już lepiej się rozbiera? To idzie jej zdecydowanie bardziej efektownie.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!