Bobbi Brown Long-war Even Finish Foundation - nasz KT

przejdź do komentarzy
podkład kryjący podkład kryjący/mat. prasowe

Nasz kosmetyk tygodnia.

Dla posiadaczek tłustej cery lub gdy… planujesz wizytę w krajach o wilgotnym klimacie.

Bobbi Brown znana jest z kosmetyków, które mają stworzyć makijaż upiększający - to po pierwsze. Kolejne propozycji tej marki są bardzo kobiece, gotowe do noszenia - w przeciwieństwie do wielu innych, konkurencyjnych propozycji marek kosmetyków kolorowych.

Podkłady Bobbi Brown lubiane są przede wszystkim za ich niezwykle naturalną kolorystykę. Ten uwielbiany jest jeszcze za działanie.

Czytaj więcej: Jak dobrać idealny podkład (VIDEO)


Marka postawiła sobie poprzeczkę wysoko - stworzyła podkład dedykowany cerom tłustym bądź paniom mieszkającym w wilgotnym klimacie. Czyli taki, który ma pozostać na miejscu mimo wszelkich niesprzyjających warunków i to do 12 godzin.

Sekret jego formuły to substancje zmiękczające połączone z substancjami błonotwórczymi. Pigmenty zamknięto w zmiękczającym żelu, a w składzie znajdziemy m.in. masło shea zapewniające nawilżenie przez cały dzień - bo nawet tłuste skóry go potrzebują.

Jak wygląda to w praktyce? Owe "substancje błonotwórcze" to żaden marketingowy wybieg - podkład naprawdę zastyga na twarzy, trzeba więc nakładać go w miarę szybko i sprawnie. Za to później utrzymuje się nietknięty. Daje matowe (choć nie płaskie) wykończenie i znakomicie poprawia fakturę skóry (co może być pomocne gdy dodatkowo borykamy się np. ze śladami po trądziku). Efekt jest naturalny - żadnego efektu maski, bez totalnego krycia. Kolejne warstwy można nadbudować według potrzeby bądź ukryć korektorem.

Dodatkowym atutem jest kolorystyka - wybór ogromny, a między kolejnymi odcieniami występują tzw. "półki", czyli tony pośrednie.

Nasza ocena: 5/5

(Uwaga! Polecamy zaopatrzyć się próbkę - to kosmetyk o specyficznych właściwościach. Wielokrotnie podkreślaliśmy na łamach naszego portalu o konieczności testowania podkładów na sobie.)

Cena: 185 zł/30 ml

Jak dobrać podkład - garść sprawdzonych rad tutaj

Bobbi Brown Long-war Even Finish Foundation - nasz KT

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!