Blogerka zrobiła sobie trwałą... na rzęsach! Loki nad oczami mają być hitem lata

przejdź do komentarzy
rzęsy rzęsy/Instagram.com

Jeszcze nikt nigdy ich tak nie zakręcił.

Brwi to bez wątpienia jeden z najgorętszych tematów urodowych. Kiedyś bagetlizowane, a dziś stają się głównym elementem naszego wizerunku. Po latach skubania ich pęsetą - teraz w modzie jest imponujące owłosienie nad oczami. I nie chodzi wyłącznie o ich grubość czy gęstość. Liczy się także fantazyjny kształt.

Od kilku lat internautki prześcigają się w pomysłach. Były już brwi w kształcie logotypu Nike, McDonald’s czy Adidas, zaplatane w warkocze, pióra, fale, drut kolczasty, wyglądające jak błyskawica i można tak jeszcze długo wymieniać. Praktycznie co sezon pojawia się nowa moda, o której mówią wszyscy, ale mało kto ma odwagę jej spróbować.

Latem 2019 roku sprawy zaszły jeszcze dalej, bo kobiety zaczęły eksperymentować z kształtem… rzęs. Tak, okazuje się, że to możliwe.

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY PRZEPIS NA DŁUGIE I MOCNE RZĘSY. TO PROSTSZE NIŻ MYŚLISZ!A wszystko za sprawą pewnej blogerki, która postanowiła je… zakręcić. Sofie Petersen zrobiła to najprawdopodobniej dla zabawy, ale pomysł padł na podatny grunt i już znalazła pierwsze naśladowczynie.


Trwała na rzęsach jest trudna do uzyskania w naturalny sposób, bo te są zdecydowanie za krótkie. Na szczęście z pomocą przychodzą materiały syntetyczne, którymi możemy ozdobić nasze oczy.

Być może nie są zbyt wygodne w noszeniu, ale na pewno trudno ich nie zauważyć.Obserwatorki nazwały ją geniuszem i trendsetterką. Prawdopodobnie jako pierwsza na świecie wpadła na taki pomysł. Czy to dlatego, że jest aż tak absurdalny? A może udało jej się wyprzedzić trendy i kręcone rzęsy wejdą jednak do mainstreamu?

KOBIETA OŚLEPŁA NA DWIE GODZINY. WSZYSTKO PRZEZ NIEUDANĄ PRÓBĘ PRZYKLEJENIA RZĘSWyglądają zalotnie?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (4): sortuj
 • gość 21-06-19, 10:43 cytuj
  Przecież to przyklejone włókna sciernicy są... Coraz mniej mądre te redaktork. Byle bajt łapiecie jak pelikany.
 • gość 21-06-19, 09:29 cytuj
  jeśli to żart to bardzo nieśmieszny
 • gość 21-06-19, 09:09 cytuj
  Ludziom już się naprawdę w d.... przewraca! Chyba koniec naszej cywilizacji jest już bliski.
 • gość 21-06-19, 01:01 cytuj
  No to co dziewczyny, krecimy;)?